Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Pyrzycka Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza

dodano: 03-03-2017

Pyrzycka Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na wystawę upamiętniającą 72. rocznicę zakończenia walk o Pyrzyce. Wystawa przedstawia historię tych walk w bardzo dużym skrócie, niemniej walorem są fotografie przedstawiające mieszkańców i nasze miasto w tym trudnym czasie.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 03-03-2017

Informuje, że w dniu 2 marca 2017r. (środa) około godziny 11.00 uruchomiona będzie syrena alarmowa podczas obchodów uroczystości z okazji 72 Rocznicy Zakończenia Walk o Pyrzyce. Uruchomienie syreny – dźwięk ciągły trwający 15 sekund – nie będzie związany z rzeczywistym zagrożeniem.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Marzena Podzińska
 

czytaj więcej »

Pakty Zatrudnieniowe w Polsce

dodano: 02-03-2017

Pakty Zatrudnieniowe w Polsce to nowatorski projekt realizowany we współpracy z dwoma partnerami: Grone-Schulen Niedersachsen oraz Gminą Pyrzyce. Dzięki tak zbudowanej kooperacji Polska będzie mogła skorzystać z niemieckich doświadczeń w zakresie aktywizacji zawodowej osób powyżej 50 roku życia. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły.pdf

czytaj więcej »

Spotkanie z przedsiębiorcami

dodano: 01-03-2017

W dniu 27 lutego o godz.16.30 w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się spotkanie z przedsiebiorcami zainteresowanymi rozwojem, rozbudową bądz budową nowych przedsięwzięć przy ul. Głowackiego, w związku z faktem rozważania możliwości przez Gminę Pyrzyce wystapienia z wnioskiem o środki unijne na Przebudowę sieci kanalizaji sanitarnej i deszczowej wraz z przebudową drogi ul. Głowackiego w ramach RPO WZ na lata 2014-2020.

czytaj więcej »

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu stargardzkiego zaprasza na szkolenia

dodano: 28-02-2017

Szanowni  Państwo, Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu stargardzkiego zaprasza na poniższe szkolenia, które odbędą się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych szkoleń oraz załączniki niezbędne do zgłoszenia się na szkolenie znajdują się na naszej stronie internetowej.

 

czytaj więcej »

DOTACJE NA TWORZENIE MIEJSC PRACY W PRZEDSIĘBIORSTWACH SPOŁECZNYCH

dodano: 28-02-2017

Rusza rekrutacja do projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – przedsiębiorstwa społeczne w regionie stargardzkim”, realizowanego w ramach Działania 7.4 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

W ramach projektu oferowane jest:

czytaj więcej »

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia