Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej

dodano: 23-02-2015

Z początkiem października 2014 roku, zakończyły się prace przy zadaniu Zagospodarowanie terenu wzdłuż ścieżki rowerowej” które otrzymało dofinansowanie w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-20013 z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Ziemi Pyrzyckiej.

Cel operacji to poprawa jakości życia mieszkańców Gminy Pyrzyce poprzez utworzenie pięciu miejsc rekreacyjno-wypoczynkowych wzdłuż ścieżki rowerowej. Miejsca te będą pełniły formę odpoczynku na łonie natury, a utwardzony teren oraz mała architektura poprawi także komfort i bezpieczeństwo podróży rowerem.

W ramach zadania wykonano 5 miejsc rekreacyjno- wypoczynkowych, w których skład wchodzi Utwardzenie terenu pod miejscami, i w 2 miejscach zamontowano takie elementy jak:

1. 2 razy stół parkingowy

2. Stojak na rowery

3. Grill

4. Tablica informacyjna

5. Kosz na śmieci

a w 3 miejscach zamontowano takie elementy jak:

1. Stojak na rowery

2. Kosz

3. Ławka z oparciem

Całkowity koszt realizacji zadania wynosił 48 517,94 zł, w tym dofinansowanie 24 998,00 zł.

Wykonawcą prac była firma Bud SERVIS Norbert Woźniak siedzibą w Pyrzycach.