ZACHODNIOPOMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY

dodano: 21-03-2017

Szanowni Państwo!

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pyrzycach jako jednostka organizacyjna Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Szczecinie i Powiatowy Urząd Pracy w Pyrzycach zaprasza do wzięcia udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się w dniu 31 marca 2017 roku (piątek) w godzinach od 10.00 do 13.00, na Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji
w Pyrzycach. Targi Edukacji i Pracy są przedsięwzięciem mającym na celu promocję oferty edukacyjnej szkół i uczelni oraz lokalnych przedsiębiorców i firm.

W czasie Targów zaistnieje możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług oraz przedstawienia swojej oferty szerokiemu gronu osób i instytucji co ma niebagatelne znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy, pozyskiwaniu ewentualnych klientów, kontrahentów i  nowych pracowników.

Szczegóły.pdf

Do udziału w Targach zapraszamy szkoły i uczelnie, pracodawców, instytucje i organizacje wspierające osoby bezrobotne i poszukujące pracy, niepełnosprawnych i młodzież, a także instytucje zajmujące się problematyką przedsiębiorczości, nadzoru i kontroli przestrzegania prawa pracy, ubezpieczeń społecznych itp. Zachęcamy do współpracy pracodawców poszukujących nowych pracowników.

Wierzymy, że poprzez wspólne działanie pomożemy mieszkańcom powiatu w wyborze właściwej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, a pracodawcom w wypromowaniu swoich firm oraz zaspokojeniu  potrzeb kadrowych.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Młodzieżowym Centrum Kariery pod numerem telefonu 91 578 16 79 lub osobiście w siedzibie MCK przy. Ul. Dworcowej 23 I piętro

Jednocześnie prosimy o potwierdzenie udziału w ww. przedsięwzięciu do dnia 24 marca 2017r ilość miejsc wystawców ograniczona

Organizatorzy Targów