Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zakończenie posługi kapłańskiej w parafii p.w. NMP Bolesnej w Pyrzycach proboszcza ks. Dziekana Leszka Koniecznego

dodano: 22-10-2013

Po siedmiu latach posługę kapłańską w parafii p.w. NMP Bolesnej w Pyrzycach oraz w dekanacie pyrzyckim kończy ks. kanonik Leszek Konieczny. 20 października br. podczas uroczystej mszy św. parafianie pożegnali swojego proboszcza. Nie zabrakło łez wzruszenia, wierszy, pieśni, serdecznych podziękowań i życzeń.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 22-10-2013

15 października 2013 roku w naszej placówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki dla wszystkich pracowników.

czytaj więcej »

Przedszkolaki z Żabowa w Sadzie

dodano: 18-10-2013

Corocznym zwyczajem dzieci  z  Przedszkola Publicznego w Żabowie wybrały się w  październiku  na wycieczkę do  sadu. Obejrzały miejsce,  o którym ostatnio tyle mówiły, słuchały i śpiewały.

czytaj więcej »

Inauguracja Roku Akademickiego 2013/2014 Uniwersytetu Trzeciego Wieku

dodano: 17-10-2013

Już po raz dziewiąty odbyła się inauguracja roku akademickiego 2013/2014 Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Uroczystość odbyła się w sali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury. Zespół „Seniorita” rozpoczął tradycyjnie już utworem GAUDEAMUS IGITUR czyli CIESZMY SIĘ WIĘC. Jest to tradycyjna pieśń uniwersytecka od ponad dwustu lat i nadal odgrywana podczas właśnie rozpoczęcia roku akademickiego, wręczania dyplomów i innych ważnych dla uczelni uroczystości.

czytaj więcej »

Warsztaty Teatralne w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach

dodano: 17-10-2013

Dziecko w wieku przedszkolnym charakteryzuje się naturalną potrzebą aktywności, ekspresyjnego wyrażania swoich uczuć, przeżyć. Jedną z nich są spontanicznie organizowane zabawy w role. Aktywność twórcza dziecka wyrażona w formie ruchowej, słownej czy plastycznej jest budującą wartością dzieciństwa. Dzięki niej małe dziecko zdobywa i doskonali wiele umiejętności, nawiązuje kontakty społeczne z rówieśnikami i dorosłymi. Jest wartością, którą pielęgnujemy i rozbudzamy.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Pyrzycach

dodano: 17-10-2013

4 października przedszkolaki świętowały Dzień Edukacji Narodowej. W tym roku uroczystą akademię przygotowała grupa V wraz z nauczycielkami. Słowami wierszy i piosenek oraz przepięknymi tańcami dzieci podziękowały za codzienną opiekę i troskę, cierpliwość, życzliwość, wesołą zabawę i naukę. Na zakończenie występów wszystkim pracownikom przedszkola wręczyły pachnące róże oraz własnoręcznie wykonane laurki. Na dzieci natomiast czekały słodkie upominki. Uroczystość przebiegła w milej i sympatycznej atmosferze.
 

czytaj więcej »

Spotkanie z Policjantem w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie

dodano: 17-10-2013

15.10.2013r. w Przedszkolu Publicznym w Brzezinie odbyło się spotkanie przedszkolaków z policjantem. Pan mł. asp. Daniel Skrzypczak bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, przestrzegania wymogu jazdy w foteliku.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia