Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PYRZYCKIE ŚWIĘTO SŁAWNYCH I ZASŁUŻONYCH LUDZI SPORTU

dodano: 18-02-2014

Kultura własnego narodu, tradycja i przywiązanie do niej, pamięć o przeszłości, wspominanie ludzi i minionego czasu. Jakże piękne i ponadczasowe są to wartości o tym  nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Sławni i Zasłużeni ludzie sportu Ziemi Pyrzyckiej doczekali się swojego święta – honorową Galę Hall of FameNiezmiennie od stycznia 2008 roku w hali pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach na początku każdego roku odbywa się uroczystość, na której wręczane są insygnia najlepszym z najlepszych ludzi sportu.

czytaj więcej »

Dział Tradycji - "Muzeum Ziemi Pyrzyckiej"

dodano: 18-02-2014

  W dniu 12 lutego 2014 r. w Kaplicy Świętego Ducha, gdzie znajduje się obecnie Dział Tradycji - "Muzeum Ziemi Pyrzyckiej" odbyła się wieczornica poezji Juliana Tuwima. Organizatorem spotkania była Pyrzycka Biblioteka Pyrzycka przy współudziale sekcji literackiej Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przybyłych gości powitała dyrektor PBP Pani Magdalen Brzozowska -Wróblewska.  


  

czytaj więcej »

Pyrzycka Straż Miejska została wyposażona w kamery mobilne

dodano: 17-02-2014

Kamery, małe ukryte wśród gałęzi urządzenia, będą straszakiem dla wandali, przestępców i złodziei. Nagrania będą mogły pomóc udowodnić rację w spornych sytuacjach a także ujawniać osoby popełniające wykroczenie. Kamery będą montowane w miejscach szczególnie podatnych na złodziei drewna ( w laskach, parkach, zagajnikach) oraz w miejscach narażonych na tworzenie się dzikich wysypisk śmieci. Kamery będą co pewien czas przenoszone. Ze zrozumiałych względów nie ujawnimy ilości kamer i gdzie będą montowane. 

czytaj więcej »

Ogłoszenie

dodano: 14-02-2014

BURMISTRZ PYRZYC JERZY MAREK OLECH
UPRZEJMIE PROSI O ZGŁASZANIE DO TUTEJSZEGO URZĘDU STANU
CYWILNEGO PAR Z GMINY PYRZYCE OBCHODZĄCYCH W ROKU BIEŻĄCYM   
50-LECIE POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO
W TERMINIE DO 7 MARCA 2014 R.

Zgłoszone pary zostaną odznaczone Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie
nadanymi przez Prezydenta RP.

czytaj więcej »

ŚWIAT WOKÓŁ MNIE JEST PIĘKNY

dodano: 14-02-2014

Stowarzyszenie Fabryka Dobrego Czasu jest organizatorem, a także współtwórcą coraz większej ilości lokalnych świat, imprez, warsztatów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Stowarzyszenie działa także aktywnie na rzecz wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Pyrzycach.

czytaj więcej »

GMINA PYRZYCE OTRZYMA DOTACJĘ Z MINISTERSTWA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO NA RENOWACJĘ MURÓW OBRONNYCH

dodano: 14-02-2014

 Wniosek Gminy Pyrzyce złożony pod koniec ubiegłego roku przez Burmistrza Pyrzyc, dotyczący przyznania dofinansowania w ramach Programu Dziedzictwo kulturowe Priorytet 1 Ochrona zabytków, przeznaczonego na realizację zadania pn. „Pyrzyce, mury obronne (XIV w.): renowacja z częściową odbudową, na odcinku północno – zachodnim, od Baszty Sowiej do Baszty Lodowej” został decyzją Zespołu sterującego ds. „Ochrony Zabytków”  oceniony pozytywnie i zarekomendowany do udzielenia dotacji.

czytaj więcej »

Cała Polska trzyma formę !

dodano: 13-02-2014


Cała Polska trzyma formę !

Rusza kampania medialna Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj formę!” – inicjatywy Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Polskiej Federacji Producentów Żywności (PFPŻ ZP) mającej na celu promocję zbilansowanej diety i aktywności fizycznej wśród młodzieży i rodziców. Ambasadorką kampanii została Monika Mrozowska.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia