Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Podziękowania

dodano: 04-11-2013

Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie składają podziękowania:

Pani Dyrektor Małgorzacie Jasion

której droga zawodowa wskazuje na prawdziwe zamiłowanie do pracy nauczycielskiej, która potrafiła połączyć wykonywanie swoich obowiązków z  pasją.

czytaj więcej »

Pasowanie na Czytelnika

dodano: 04-11-2013

29 października w Pyrzyckiej Bibliotece Publicznej odbyło się Pasowanie na Czytelnika. W uroczystości brały udział dzieci z klas drugich Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach pod opieką Agnieszki Bil.

czytaj więcej »

" Śpiewające Brzdące " w Przedszkolu Publicznym Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach

dodano: 31-10-2013

W czwartek 24 października dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach prezentowały swoje umiejętności wokalne w konkursie piosenki przedszkolnej zatytułowanym " Śpiewające Brzdące ". Celem konkursu była prezentacja dorobku artystycznego przedszkolaków, popularyzacja śpiewania piosenek oraz promowanie dziecięcej twórczości artystycznej.

czytaj więcej »

Inauguracja Roku Kulturalnego 2013/2014

dodano: 30-10-2013

25 października 2013 r. w Kaplicy św Ducha odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Kulturalnego 2013/2014. Magdalena Brzozowska Wróblewska, dyrektor PBP, przywitała gości w siedzibie Pyrzyckiej Biblioteki Publicznej – Dziale Tradycji - "Muzeum Ziemi Pyrzyckiej", które obecnego kształtu nabrało w sierpniu b.r. W swoim wystąpieniu Burmistrz Pyrzyc, Jerzy Marek Olech zanaczył, że kultura jest niezwykle ważną sferą działalności człowieka, która pobudza i rozwija wrażliwość oraz wzbogaca naszą osobowość. Dzięki niej życie codzienne nabiera innych, jaśniejszych barw.

czytaj więcej »

Jubileusz 95-ciolatki Pani Jadwigi Bieńkowskiej

dodano: 30-10-2013

"Przywołać czas minionych lat ?
To tak, jakby schwytać ważkę w locie,
oswoić ciemność,
zerwać mgłę……
Ptaki, co z gniazd odfrunęły,
dziś we wspomnieniach
smakują zieleń późnego dzieciństwa……
Ptaki naszej młodości, słyszycie?
Jeszcze słychać śpiew słowika”
(Teresa Dominiczak)
 

czytaj więcej »

"Chcesz być zdrowy jak ryba - jedz owoce i warzywa"

dodano: 30-10-2013

Światowy Dzień Zdrowej Żywności był znakomitą okazją do podsumowania różnorodnych działań, które wzbogaciły wiedzę i umiejętności dzieci na temat zasad prawidłowego odżywiania. Już od samego rana dzieci w Przedszkolu Publicznym w Żabowie zabrały się ochoczo do przygotowywania zdrowego posiłku. Podczas śniadania same komponowały swoje kanapki. Dobór produktów na pieczywie zaskakiwał czasem samych "małych kucharzy". W drugiej części dnia przedszkolaki, z pomocą kilku zaproszonych mam, wykonały pyszną i zdrową sałatkę owocową.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia