Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

FESTYN W MŁYNACH

dodano: 29-07-2013

     W dniu 27 lipca 2013 r. w Młynach odbył się festyn rodzinny, który  został zorganizowany przez Sołtysa Pana Bogdana Saka i Radę Sołecką.

czytaj więcej »

NIEPOKONANI GOSPODARZE

dodano: 29-07-2013

       W ubiegłą  sobotę - już po raz dziewiętnasty na plenerowym boisku rodziny Państwa Malinowskich w Giżynie odbył się Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Pyrzyc – Marka Olecha.

czytaj więcej »

Pyrzyccy lekkoatleci jako finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży potwierdzają swoją wysoką formę

dodano: 26-07-2013

Najwyższym ukoronowaniem sportowych osiągnięć dla zawodników w kategorii juniora młodszego (wiek 16-17 lat) jest dostanie się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Tegoroczna letnia olimpiada odbywać się będzie w Łodzi w dniach 26-28 lipca. Prawo startu w tej prestiżowej imprezie przysługujące dwudziestce najlepszych lekkoatletów Polski w poszczególnych konkurencjach wywalczyło aż dwoje pyrzyczan. Pierwszym z nich jest reprezentujący barwy Ludowego Klubu Sportowego „Spartakus” Pyrzyce Wojciech Wojtala, który z czasem 51,29s na 400m wszedł do finałowej dwudziestki. Trenerem Wojtka jest Dariusz Kufel. Drugim finalistą jest pyrzyczanka reprezentująca barwy Ludowego Klubu Sportowego „Pomorze” Stargard Szczeciński Dominika Wiśniewska, która z szóstym czasem na 3000m wynoszącym 10:33,71s ma szanse na wysoką pozycję w ostatecznym rankingu. Obecnie trenerem Dominiki jest Zbigniew Krzysiek.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 23-07-2013

czytaj więcej »

FESTYN W OKUNICY

dodano: 22-07-2013

W dniu 20 lipca 2013 r. w Okunicy odbył się festyn rodzinny, który został zorganizowany przez Sołtysa Pana Ireneusza Jakubowskiego i Radę Sołecką.

Festyn rozpoczął się  o godz. 15.00.  Pan Sołtys przywitał gości w osobach Pana Burmistrza Jerzego Marka Olecha i Radnego Rady Powiatu Walentego Darczuka i innych uczestników oraz współorganizatorów  festynu OSiR i PDK.

czytaj więcej »

ZAKRĘCONE WAKACJE Z OSiR i PDK

dodano: 22-07-2013

 

W miniony piątek (19 lipca br.) przy ul. Rycerza Przybora  w Pyrzycach z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pyrzyckiego Domu Kultury zorganizowany został kolejny wakacyjny mini festyn sportowo – rekreacyjno – artystyczny. Areną gier i zabaw, którą zawładnęły przedszkolaki i dzieci z „podstawówek” było boisko sportowe.

czytaj więcej »

"WYPRAWKA SZKOLNA 2013"

dodano: 19-07-2013


 

 I nformujemy o możliwości skorzystania z pomocy na zakup podręczników zgodnie z Rządowym programem pomocy uczniom w 2013 r. - „Wyprawka szkolna”.

Dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje rozpoczynającym w roku szkolnym 2013/2014 naukę:

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia