Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Bezpieczne wakacje

dodano: 20-06-2012

    Nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest przekazywanie wiedzy na temat bezpiecznego zachowania oraz zapobiegania sytuacjom zagrażającym życiu na każdym etapie edukacji dzieci. W celu podniesienia poziomu wiedzy przedszkolaków oraz promowania bezpiecznego spędzania wolnego czasu, w środowe przedpołudnie (13.06.2012r.) w Przedszkolu Publicznym w Żabowie odbyło się spotkanie ze strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach : asp. Michałem Jabłońskim i mł. bryg. Arturem Winarskim.

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 20-06-2012

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Sołecznego Oddział Regionalny w Koszalinie uprzejmie informuje, że w roku ubiegłym Kasa uruchomiła nowe narzędzie umożliwiające rolnikom dogodne i szybkie źródło informacji w internecie o działaniach prewencyjnych - Kalendarz Wydarzeń Prewencyjnych, który jest elektroniczną wyszukiwarką powiązaną graficznym odnośnikiem ze stroną KRUS www.krus.gov.pl

INFORMACJA KRUS

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 15-06-2012

     W dniach 14 -16  czerwca br. remontowana jest nawierzchnia drogi przy ulicy Dworcowej w Pyrzycach. Remont obejmuje uzupełnienie ubytków masy asfaltowej. Prace remontowe wykonuje firma REOZD Remont i Oznakowanie Dróg Sp. z o.o.  w Pyrzycach wyłoniona w drodze zapytania ofertowego.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy. 

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 15-06-2012

     W dniu 15 czerwca br. podpisane  zostały umowy na remont czterech dróg wewnętrznych w  miejscowości  Żabów. Wykonawcą robót jest Firma STRABAG Spółka z o.o. z Pruszkowa wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego. W ramach remontu zostaną wykonane roboty drogowe jezdni i chodników. Remont dróg finansowany jest przez Agencję Nieruchomości Rolnej Oddział Terenowy w  Szczecinie w wysokości 80% i 20% przez Gminę Pyrzyce. Rozpoczęcie robót nastąpi od dnia 19 czerwca br.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

czytaj więcej »

TRZECI RAZ Z RZĘDU

dodano: 15-06-2012

     Przy pięknej pogodzie, 13 czerwca br. odbył się turniej Dwa ognie  dla klas I – III zorganizowany przez PMOS w Pyrzycach i Szkołę Podstawową w Żabowie. Siedem drużyn ze szkół powiatu pyrzyckiego rywalizowało na boisku szkolnym w Ryszewku w dwóch grupach.

czytaj więcej »

Pyrzyce zwycięską Gminą w ogólnopolskiej rywalizacji sportowej miast i gmin 2012

dodano: 14-06-2012

    Gmina Pyrzyce wygrała nagrodę główną 10.000,00 tysięcy złotych w konkursie „XVIII Sportowy Turniej Miast i Gmin 2012”, który zorganizowała Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich w Warszawie. W okresie trwania tej największej imprezy sportu masowego w Polsce, rozgrywanej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniach 26 maja – 1 czerwca 2012 r., zostało przeprowadzonych na terenie gminy Pyrzyce 140 imprez sportowo – rekreacyjnych. Dzięki temu Pyrzyce uzyskały 232 punkty i zdobyły w grupie IV (od 15 do 40 tys. mieszkańców) pierwsze miejsce przed Dąbrową Tarnowską w woj.  małopolskim.

czytaj więcej »

Park im. Błogosławionego Jana Pawła II w Pyrzycach

dodano: 13-06-2012

     We wtorek 12 maja br. odbyła się w Pyrzycach w parku przy ul. Jana Pawła II wyjątkowo podniosła uroczystość nadania, na wniosek radnych Rady Miejskiej w Pyrzycach, nazwy temu miejscu imieniem Błogosławionego Jana Pawła II.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia