Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Dzień Edukacji Narodowej w Pyrzyckiej Szkole Muzycznej

dodano: 16-10-2013

Dnia 15 października br. w Pyrzyckiej Szkole Muzycznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod opieką swoich nauczycieli przygotowali kilka utworów, które zachwyciły zebraną publiczność.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 16-10-2013

Uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach, na które zaproszony został burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, miały miejsce w dniu 14 października 2013 roku.

czytaj więcej »

Obchody Dnia Papieskiego

dodano: 16-10-2013

Jak co roku 16 października przypada "Dzień papieski". W roku bieżącym obchodziliśmy 35 rocznicę wyboru arcybiskupa krakowskiego kardynała Karola Wojtyły na papieża, który przyjął imię Jan Paweł II. Z tej okazji 13 października 2013 r. w Kościele p.w. NMP Bolesnej odbyła się uroczysta msza św., która prowadził ksiądz dziekan Leszek Konieczny. Na mszę św. licznie przybyli  mieszkańcy Pyrzyc. Wśród uczestników był Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech oraz inni przedstawiciele władz gminnych i powiatowych. Po mszy świętej odbył się koncert przygotowany przez uczniów i nauczycieli Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej oraz zaproszona szkoła z Myśliborza.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej

dodano: 15-10-2013

W roku 1982 wprowadzono Dzień Edukacji Narodowej w miejsce obchodzonego wcześniej Dnia Nauczyciela. Święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej – pierwszego w Europie ministerstwa oświaty –  która zajęła się reformowaniem szkolnictwa w Polsce.

czytaj więcej »

Piknik siatkarski

dodano: 09-10-2013

W dniu 28 września 2013 roku odbył się pierwszy Piknik siatkarki, organizowany przez Burmistrza Pyrzyc i Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach . Współorganizatorami sportowego spotkania byli także PMOS, Restauracja Park - p. Matyjasik , Pyrzycki Dom Kultury, PPK, oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach. Piknik miał miejsce w Parku Jana Pawła II przy Restauracji Park . Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał pan Marek Jerzy Olech, burmistrz Pyrzyc.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia