Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Uroczyste obchody Święta Niepodległości w Pyrzycach

dodano: 12-11-2012

     Pyrzyckie obchody 94 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie zainaugurowała Msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Pyrzycach sprawowana w intencji Ojczyzny.

czytaj więcej »

Jubileusz 50 i 60 - lecia par małżeńskich

dodano: 12-11-2012

     W sobotę 10 listopada Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech uhonorował 20 par małżeńskich z terenu gminy Pyrzyce medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj więcej »

Niepodległościowy turniej

dodano: 12-11-2012

KOTWICA „w koronie”
    W minioną niedziele,11 listopada br. halą widowiskowo – sportową pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zawładnęli najmłodsi futboliści. Żaki z rocznika (2004 i młodsi) rozegrali okolicznościowy turniej z okazji Święta Niepodległości. Imprezie patronował Burmistrz Pyrzyc, Jerzy Marek Olech, który zwycięzców nagrodził pucharami i medalami.

czytaj więcej »

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OKUNICY

dodano: 12-11-2012

     Dnia 9 listopada 2012 roku nasza społeczność szkolna uczciła uroczystym apelem zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości.

czytaj więcej »

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 W PYRZYCACH

dodano: 12-11-2012

     Za ducha patriotyzmu odpowiedzialni jesteśmy wszyscy. Dlatego z dumą współuczestniczymy w pielęgnowaniu tych wartości. Wychowanie patriotyczne jest w pełni realizowane w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach poprzez poznanie historii rodziny, naszego miasta oraz Polski, poznanie legend, symboli narodowych, piękna polskich tradycji, obyczajów, krajobrazów.

czytaj więcej »

Zdrowe Odżywianie w Żabowie

dodano: 12-11-2012

          Tydzień Zdrowego Odżywiania w Szkole Podstawowej w Żabowie rozpoczął się bardzo energetycznie, bo od rytmicznej zumby.

czytaj więcej »

Nowy pracownik w Szkole Podstawowej w Żabowie

dodano: 12-11-2012

     Od kilku tygodni czas przerw i lekcji odmierza w szkole elektroniczna woźna, która została zakupiona dzięki sponsorom: Radzie Rodziców, księżom Piotrowi Twarogowi i Andrzejowi Stolarskiemu. Montażem zajął się pan Ryszard Woliński.

czytaj więcej »

Spotkanie z Gostynianami

dodano: 08-11-2012

     6 listopada 2012 r., na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha, w świetlicy wiejskiej w Turzu gościły osoby wywodzące się z regionu Mazowsza, a konkretnie z okolic Gostynina, obecni mieszkańcy Turza, Giżyna, Kluk, Rzepnowa, Nieborowa, Przelewic i Pyrzyc. 

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia