Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

"Młodzież Zapobiega Pożarom"

dodano: 16-03-2012

W dniu 12 marca 2012 r. o godzinie 11.00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Konkurs na etapie gminnym został przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom",  stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 517 Burmistrza Pyrzyc z dnia 29 lutego 2012 r. w sprawie  przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" i powołania Komisji Konkursowej.

czytaj więcej »

Dzień Kobiet w Gminie Pyrzyce

dodano: 16-03-2012

Dzień Kobiet w pyrzyckim ratuszu rozpoczął się od spotkania w sali USC, na którym Burmistrz Pyrzyc – Jerzy Marek Olech złożył wszystkim Paniom, pracującym w Urzędzie Miejskim najserdeczniejsze życzenia.

Przy słodkim poczęstunku Panie, w dniu swojego święta, mogły choć na chwilkę zapomnieć o trudach codzienności.

czytaj więcej »

Sportowy Dzień Kobiet "PIAST I" najlepszy

dodano: 16-03-2012

W dość nietypowy - ale oryginalny - sposób, w pyrzyckim Ośrodku Sportu i Rekreacji obchodzono Dzień Kobiet. Już po raz dziewiąty - siedem ekip wystartowało w Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich.

Zawody nad, którymi patronat objął Burmistrz Pyrzyc zdominowały Dziewczęta z pierwszego zespołu "PIAST" Pyrzyce. Podczas czterech spotkań (grano do dwóch wygranych setów) nie oddały przeciwniczkom nawet jednej partii.

czytaj więcej »

"Nasze Emocje"- spotkanie starszych przedszkolaków w "Bajkowej Krainie"

dodano: 16-03-2012

"Jak poradzić sobie z naszymi emocjami?" - to pytanie stanowiło motyw przewodni spotkania integracyjnego 5 i 6-latków, które odbyło się w dniu 7 marca 2012 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach.

Ważnym celem tego spotkania było zwrócenie uwagi dzieci na zrozumienie i szanowanie emocji innych osób, jak też rozwijanie u dzieci umiejętności radzenia sobie z ich własnymi negatywnymi emocjami.

czytaj więcej »

Teatr Pantomimy w "Bajkowej krainie"

dodano: 15-03-2012

Występy mimów w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach nie należą do rzadkości. W tym roku przedstawienie pantomimy pod tytułem "Ptasznik" odbyło się w dniu 6 marca.

Mimodramy zawsze zachwycają, prowokują do refleksji nad ludzką egzystencją. Podobnie było i tym razem.

czytaj więcej »

Pierwsza "wieś turystyczna" w Gminie Pyrzyce

dodano: 15-03-2012

Brzesko zostało laureatem konkursu o certyfikat: "Zachodniopomorska Wieś Turystyczna" organizowanego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego oraz Prezesa Zachodniopomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Do II edycji konkursu zgłosiło się 9 wsi: Barnimie (gmina Drawno), Brzesko (gmina Pyrzyce), Dominikowo (Gmina Drawno), Drzewiany (gmina Bobolice), Dźwirzyno (gmina Kołobrzeg), Grzybowo (gmina Kołobrzeg), Oparzno (gmina Świdwin), Siemczyno (gmina Czaplinek), Stepień (gmina Biały Bór), Zatoń Dolna (gmina Gryfino).

czytaj więcej »

Ekonomia społeczna w Gminie Pyrzyce

dodano: 15-03-2012

Gmina Pyrzyce, uczestniczy w projekcie "Zintegrowany System Wsparcia Ekonomii Społecznej"realizowanym  przez Fundację Pomocy Wzajemnej BARKA z Poznania. Fundacja BARKA od wielu lat skutecznie tworzy środowisko dla ekonomii społecznej.

Jednak ważne jest zrozumienie tematu i podjęcie działań na gruncie lokalnym. Na terenie naszej Gminy powstały dwie spółdzielnie socjalne  ("Brzoza"  i "Pod kasztanami"). 

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia