Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

WYNIKI OCENY WNIOSKÓW III NABORU

dodano: 12-09-2013

Uprzejmie informujemy, że na posiedzeniach Komitetu Stowarzyszenia „Sieja” w dniach 04 i 09 września 2013 r. dokonano oceny wniosków o przyznanie pomocy w ramach środka 4.1 "Rozwój obszarów zależnych od rybactwa" na operacje polegające na "Wzmocnieniu konkurencyjności i utrzymaniu atrakcyjności obszarów zależnych od rybactwa", "Restrukturyzacji lub reorientacji działalności gospodarczej, lub dywersyfikacji zatrudnienia osób mających pracę związana z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy  poza tym sektorem", "Podnoszeniu wartości produktów rybactwa, rozwoju usług na rzecz społeczności zamieszkującej obszary zależne od rybactwa” oraz "Ochronie środowiska lub dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności lub przywrócenia potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej" w ramach osi priorytetowej 4 " Zrównoważony rozwój obszarów zależnych od rybactwa" zawartej w programie operacyjnym "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013"

czytaj więcej »

Jakub Woźniak wicemistrzem województwa w kategorii młodzików w biegu na 1000m

dodano: 11-09-2013

Jak co roku sezon lekkoatletyczny zostaje zamknięty najważniejszymi imprezami w kategorii młodzików. Pierwszą z nich były Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego Młodzików w Lekkiej Atletyce, które odbyły się dnia 31 sierpnia 2013r. w Szczecinie na stadionie im. Wiesława Maniaka.

czytaj więcej »

Rozpoczęcie roku w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie

dodano: 11-09-2013

Dnia 2 września o godzinie 9.00 zabrzmiał pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie. Na świetlicy szkolnej  zebrali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele. Tradycyjnie dla naszej Szkoły pierwsze powakacyjne spotkanie  poprzedziła Msza Święta.

czytaj więcej »

UROCZYSTE PODPISANIE UMOWY NA REALIZACJĘ KOLEJNEGO ETAPU ŚCIEŻKI ROWEROWEJ W GMINIE PYRZYCE

dodano: 10-09-2013

9 września w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się uroczyste podpisanie umowy, z udziałem marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha i skarbnika Gminy Danuty Bartków, na realizację ścieżki rowerowej w gminie Pyrzyce.

czytaj więcej »

Zespoły YOUNG STARS i QUATRO MAN oczarowały czeską publiczność

dodano: 10-09-2013

W ramach współpracy miast partnerskich do udziału w obchodach „Dni Partnerstwa” w mieście Vysoké Mýto (Wysokie Myto) w Czechach zostali zaproszeni młodzi utalentowani wykonawcy zespołów Young Stars i Quatro Man oraz oficjalna delegacja gminy Pyrzyce. Dla naszej młodzieży i delegacji gospodarze przygotowali atrakcyjny program wizyty w tym urokliwym, zabytkowym mieście.

czytaj więcej »

Narodowe Czytanie

dodano: 10-09-2013

Narodowe czytanie to zainicjowana w zeszłym roku przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Jej podstawowym celem jest propagowanie rodzimej literatury i wzmacnianie wspólnoty narodowej. Narodowe czytanie inspiruje, buduje międzypokoleniowe mosty, łączy ludzi ponad codziennymi podziałami.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia