Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU NIEPUBLICZNYM Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI "PROMYCZEK" W PYRZYCACH W GRUPIE 6-CIO LATKÓW

dodano: 15-11-2012

     Kto Ty jesteś – Polak mały. Jaki znak Twój – orzeł biały…” (Władysław Bełza)
     Data 11 Listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska Odzyskała Niepodległość. Dlatego też już w przedszkolu, od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu. Dzieci poznają symbole narodowe: Godło Polski, Flagę i Hymn.

czytaj więcej »

PIERWSZAKI PASOWANI NA CZYTELNIKÓW

dodano: 15-11-2012

     Tradycyjnie w listopadzie, po etapie adaptacji w szkole pierwszaki są pasowani na uczniów, a później na czytelników biblioteki szkolnej. Taka uroczystość odbyła się 15 listopada wśród uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Żabowie.

czytaj więcej »

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SP ŻABÓW

dodano: 14-11-2012

     Godzina wychowawcza w poniedziałek 12 listopada poświecona była na apel z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości.

czytaj więcej »

Uroczyste obchody Święta Niepodległości w Pyrzycach

dodano: 12-11-2012

     Pyrzyckie obchody 94 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie zainaugurowała Msza św. w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Pyrzycach sprawowana w intencji Ojczyzny.

czytaj więcej »

Jubileusz 50 i 60 - lecia par małżeńskich

dodano: 12-11-2012

     W sobotę 10 listopada Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech uhonorował 20 par małżeńskich z terenu gminy Pyrzyce medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj więcej »

Niepodległościowy turniej

dodano: 12-11-2012

KOTWICA „w koronie”
    W minioną niedziele,11 listopada br. halą widowiskowo – sportową pyrzyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zawładnęli najmłodsi futboliści. Żaki z rocznika (2004 i młodsi) rozegrali okolicznościowy turniej z okazji Święta Niepodległości. Imprezie patronował Burmistrz Pyrzyc, Jerzy Marek Olech, który zwycięzców nagrodził pucharami i medalami.

czytaj więcej »

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W OKUNICY

dodano: 12-11-2012

     Dnia 9 listopada 2012 roku nasza społeczność szkolna uczciła uroczystym apelem zbliżające się Narodowe Święto Niepodległości.

czytaj więcej »

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 3 W PYRZYCACH

dodano: 12-11-2012

     Za ducha patriotyzmu odpowiedzialni jesteśmy wszyscy. Dlatego z dumą współuczestniczymy w pielęgnowaniu tych wartości. Wychowanie patriotyczne jest w pełni realizowane w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach poprzez poznanie historii rodziny, naszego miasta oraz Polski, poznanie legend, symboli narodowych, piękna polskich tradycji, obyczajów, krajobrazów.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia