Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zespoły YOUNG STARS i QUATRO MAN oczarowały czeską publiczność

dodano: 10-09-2013

W ramach współpracy miast partnerskich do udziału w obchodach „Dni Partnerstwa” w mieście Vysoké Mýto (Wysokie Myto) w Czechach zostali zaproszeni młodzi utalentowani wykonawcy zespołów Young Stars i Quatro Man oraz oficjalna delegacja gminy Pyrzyce. Dla naszej młodzieży i delegacji gospodarze przygotowali atrakcyjny program wizyty w tym urokliwym, zabytkowym mieście.

czytaj więcej »

Narodowe Czytanie

dodano: 10-09-2013

Narodowe czytanie to zainicjowana w zeszłym roku przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego ogólnopolska akcja publicznego czytania największych polskich dzieł literackich. Jej podstawowym celem jest propagowanie rodzimej literatury i wzmacnianie wspólnoty narodowej. Narodowe czytanie inspiruje, buduje międzypokoleniowe mosty, łączy ludzi ponad codziennymi podziałami.

czytaj więcej »

Nabór wniosków na stypendia szkolne i zasiłki szkolne

dodano: 09-09-2013

Burmistrz Pyrzyc ogłasza nabór wniosków na stypendia szkolne i zasiłki szkolne – pomoc materialna o charakterze socjalnym w roku szkolnym 2013/2014 dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Pyrzyce.

czytaj więcej »

UROCZYSTE OTWARCIE ZMODERNIZOWANEGO ŁOWISKA WĘDKARSKIEGO "SICINA" ORAZ PRZEKAZANIE SPRZĘTU DLA SPOŁECZNYCH STRAŻY RYBACKICH W PYRZYCACH

dodano: 03-09-2013

W piątek 30 sierpnia 2013r. na zbiornikach wodnych Sicina w Pyrzycach, odbyło się przekazanie do użytkowania zmodernizowanych zbiorników retencyjnych, w którym wzięli udział przedstawiciele Lokalnej Grupy Rybackiej „Sieja”, Zachodniopomorskiego Zarządu Melioracji i Gospodarki Wodnej, Okręgu Szczecińskiego Polskiego Związku Wędkarskiego wraz z prezesem koła Pyrzyce Grzegorzem Rogalewiczem, burmistrzem Pyrzyc Jerzym Markiem Olechem, starostą pyrzyckim Wiktorem Tołoczko oraz strażnikami Społecznych Straży Rybackich z powiatu pyrzyckiego i stargardzkiego.

czytaj więcej »

Dożynki Gminne w Krzemlinie

dodano: 02-09-2013

W sobotę , 31 sierpnia w Krzemlinie odbyły się gminne uroczystości dożynkowe. Nie zabrakło tradycyjnego dzielenia się chlebem, konkursów, występów artystycznych i dobrej zabawy.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia