Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 05-12-2012

     Nie ma chyba na świecie dziecka, które by z wypiekami na twarzy i drżącym z radości serduszkiem nie oczekiwało spotkania ze Świętym Mikołajem. Ta cudowna, przedświąteczna magia dotarła do wrót Przedszkola Publicznego Nr 4 w Pyrzycach w dniu 3 grudnia 2012 roku, kiedy to niespodziewanie pojawił się w nim Święty Mikołaj wraz ze swym dobrodusznym pomocnikiem, zającem Eustachym.

czytaj więcej »

ANDRZEJKOWE WRÓŻBY W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 4 W PYRZYCACH

dodano: 05-12-2012

     W dniu 29 listopada 2012 r. w grupie 5-latków odbyło się spotkanie integracyjne z rodzicami. Wielu chętnych przybyło, by poznać swoją przyszłość.

czytaj więcej »

Andrzejki

dodano: 05-12-2012

     Andrzejki to wieczór pełen wróżb i wspaniałej zabawy, święto obchodzone w najpopularniejsze imieniny Andrzeja- 30 listopada. To okazja do przepowiadania przyszłości, tańców, źródło szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. W czwartkowe popołudnie 29 listopada  Samorząd Uczniowski wraz z opiekunkami zorganizowali spotkanie dla dzieci  naszej szkoły, aby uczynić zadość andrzejkowym zwyczajom.

czytaj więcej »

Jesienne popołudnie z poezją

dodano: 04-12-2012

     W czwartek (29 listopada) po raz kolejny dzieci uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Żabowie spędziły jesienne, tym razem deszczowe, popołudnie z poezją. Uroczystość miała na celu wprowadzenie dzieci w świat poezji i zainteresowanie słowem pisanym już od najmłodszych lat.

czytaj więcej »

Andrzejki w Mielęcinie

dodano: 03-12-2012

     Andrzejki to ostatnia chwila do wróżb i zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 29 listopada 2012 roku odbyła się w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa dla klas I-VI. Organizatorem zabawy był samorząd uczniowski pod opieką pani Eweliny Gładysz. Dobra zabawa towarzyszyła nam od początku imprezy. Nadzwyczajne efekty świetlne dodawały wyrafinowanego uroku dyskotece.

czytaj więcej »

Przedszkolaki w "Chlebowym Domu" w Marianowie

dodano: 03-12-2012

     26 listopada najstarsze przedszkolaki z Przedszkola Publicznego Nr3  w Pyrzycach wybrały się na wycieczkę do ,,Chlebowego Domu” w Marianowie koło Stargardu Szczecińskiego. Dzięki uprzejmości gospodarzy miały możliwość zwiedzić piekarnię, zapoznać się z pracą piekarza oraz poznać pełny cykl powstawania pieczywa - od mąki po cieplutki bochen świeżego pachnącego chleba.

czytaj więcej »

1 grudnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień AIDS

dodano: 30-11-2012

      Został on ustanowiony w 1988 roku z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia  w odpowiedzi na zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się epidemii HIV/AIDS na świecie. Jego celem jest uwrażliwienie globalnej społeczności na problem, zapoznanie z drogami przenoszenia zakażenia wirusem HIV, uświadamianie zasad profilaktyki, a także okazywanie solidarności z osobami żyjącymi z HIV i chorymi na AIDS.

czytaj więcej »

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

dodano: 28-11-2012

     W poniedziałek 26 listopada najmłodsze dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 w Pyrzycach dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia