Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Szustak Adrian ze "Spartakus" Pyrzyce wicemistrzem Polski juniorów w zapasach styl wolny

dodano: 25-04-2013

      W dniach 19 -20 kwietnia 2013 r. w Krasnymstawie k. Lublina rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach styl wolny. LKS „Spartakus” Pyrzyce został uplasowany na IX miejscu w klasyfikacji klubowej (uczestniczyło 47 klubów) zdobywając  23 punkty do krajowego współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 24-04-2013

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Rzeczy Niezwykłe. Dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych” prezentującą przykłady udanych działań przedsiębiorstw społecznych oraz ofertę pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla podmiotów ekonomii społecznej z powiatu gryfińskiego, pyrzyckiego, stargardzkiego, choszczeńskiego i myśliborskiego.

czytaj więcej »

DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR3 W PYRZYCACH

dodano: 24-04-2013

      Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest uroczyście wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 23-04-2013

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 23-04-2013

     Ogłoszenie o skierowanym do osób prawnych i fizycznych konkursie ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 23-04-2013

czytaj więcej »

Europejski Tydzień Szczepień 22 - 27 kwietnia

dodano: 19-04-2013

      „Szczepienia ochronne są jednym z najważniejszych odkryć w medycynie, które przyniosły ratunek milionom ludzi na świecie. Szczepienia każdego dziecka ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania chorobom i ochrony życia.”. (WHO)

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia