Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Rewitalizacja terenów zielonych wokół fontanny

dodano: 10-08-2012

     Szanowni Państwo

      Z przyjemnością pragnę poinformować, iż w miejscu uszkodzonej fontanny, jeszcze  w tym roku, zostanie oddany do użytku mieszkańców naszego miasta i odwiedzających nas gości obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 09-08-2012

czytaj więcej »

MINĄŁ PIERWSZY MIESIĄC SPORTOWYCH WAKACJI NA "ORLIKU 2012" W KRZEMLINIE

dodano: 06-08-2012

      Lipiec pierwszy miesiąc wakacji za nami. Orlik 2012 w Krzemlinie tętnił sportowym życiem. Zajęcia odbywały się sześć razy w tygodniu, a na nich do woli można było korzystać z boisk do piłki nożnej, siatkowej i koszykówki.

czytaj więcej »

Piłkarski Memoriał

dodano: 06-08-2012

     Pyrzyce Piłkarscy weterani, gospodarze turnieju – „SOKÓŁ” Pyrzyce –– okazali się po raz kolejny najlepsi w XXVI Memoriale Piłkarskim Oldbojów im. Kazimierza Niewiadomskiego, upamiętniającym zawodnika, trenera i wychowawcę młodzieży klubu sportowego „Sokół” Pyrzyce.

czytaj więcej »

Reaguj, gdy niepełnoletni kupuje alkohol.

dodano: 03-08-2012

     Gmina Pyrzyce przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Pozory mylą, dowód nie”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Komenda Główna Policji oraz Związek Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego w Polsce – Browary Polskie.

czytaj więcej »

68 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

dodano: 31-07-2012

     W związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, w dniu 1 sierpnia br. o godzinie 17.OO przy Urzędzie Miejskim w Pyrzycach zostanie włączona syrena alarmowa.
     Zachęcamy wszystkich mieszkańców do chwili refleksji i uczczenia rocznicy „godziny W” minutą ciszy. Dla podkreślenia tej ważnej daty, na Urzędzie Miejskim oraz jednostkach organizacyjnych zostały zawieszone flagi narodowe.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Pyrzyc

dodano: 30-07-2012

       W minioną sobotę tj. 28.07.2012 r. - już po raz osiemnasty na plenerowym boisku rodziny Malinowskich w Giżynie ( gmina Pyrzyce) odbył się turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha.

czytaj więcej »

POWOŁANO PYRZYCKĄ RADĘ SENIORÓW

dodano: 27-07-2012

     25 lipca bieżącego roku Jerzy Marek Olech – Burmistrz Pyrzyc powołał Pyrzycką Radę Seniorów. Wcześniej, 11 lipca odbyło się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach spotkanie inauguracyjne burmistrza z seniorami, którzy zadeklarowali swoje członkowstwo w Radzie.   

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia