Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka

dodano: 28-11-2012

     W poniedziałek 26 listopada najmłodsze dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 w Pyrzycach dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką maluszki przeżyły w swoim życiu.

czytaj więcej »

I OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA PYRZYC Speedminton

dodano: 28-11-2012

      W dniu 25 listopada 2012 w hali OSiR w PYRZYCACH  odbyły się I OGÓLNOPOLSKIE  MISTRZOSTWA PYRZYC  Speedminton® Cup pod patronatem  burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha.

czytaj więcej »

Pasowanie na przedszkolaka w Przedszkolu Publicznym nr 4.

dodano: 23-11-2012

     Dnia 21 listopada 2012 r. odbyła się uroczystość „Pasowanie na przedszkolaka”. Nasze urocze trzylatki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 23-11-2012

     Dyrektor Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej I stopnia zaprasza na wykład dr Małgorzaty Sierszeńskiej-Leraczyk „Kształcenie muzyczne a rozwój poznawczy i emocjonalny człowieka”

czytaj więcej »

Zdrowa Żywność w Szkole Podstawowej w Mielęcinie

dodano: 22-11-2012

     20 listopada 2012r w Szkole Podstawowej w Mielęcinie uczniowie klasy I obchodzili „Dzień Zdrowej Żywności”. Celem obchodów tegorocznego „Dnia Zdrowej Żywności” było kształtowanie prawidłowych postaw i nawyków żywieniowych wśród uczniów oraz  roli śniadania w diecie dziecka. Dzieci dowiedziały się, które produkty spożywane przez nie szkodzą zdrowiu.

czytaj więcej »

Prace przy budowie świetlicy w Giżynie

dodano: 21-11-2012

     W październiku rozpoczęły się prace przy budowie świetlicy wiejskiej w miejscowości Giżyn. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe S.J. SANIT z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim.

czytaj więcej »

Spotkanie z leśnikami w Przedszkolu Publicznym w Żabowie

dodano: 21-11-2012

      Dnia 15 listopada 2012r. dzieci 4,5,6-letnie uczęszczające do Przedszkola Publicznego w Żabowie miały przyjemność gościć u siebie leśników – Pana Huberta i Pana Leszka.

czytaj więcej »

Święto Jesieni w Pyrzyckim Przedszkolu

dodano: 20-11-2012

     16 listopada w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach obchodziliśmy Święto Jesieni. Odwiedziła nas sama Pani Jesień. Dzieci z grupy IV wraz z nauczycielkami Aleksandrą Matyńką i Beatą Pukalską przygotowały inscenizację utworu Jana Brzechwy ,,Na straganie”.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia