Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

PYRZYCZANIE DRUŻYNOWYMI MISTRZAMI POLSKI WOJEWÓDZTW JUNIORÓW W ZAPASACH STYL WOLNY

dodano: 01-10-2012

      W dniach 21-22.IX.2012 r. w Krotoszynie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw juniorów w zapasach styl wolny.

czytaj więcej »

Łoś w Pyrzycach

dodano: 28-09-2012

     We wtorek 25 września br. w godzinach popołudniowych mieszkańcy Pyrzyc- ulicy Mickiewicza mieli okazję zobaczyć niebywałe zjawisko, po parku spacerował łoś. Byk z oceny myśliwych liczy ok. 3 lata miał piękne poroże. Straż Międzygminna wraz z funkcjonariuszami Policji zabezpieczyła teren i skierowała trasę jego wędrówki na pola w kierunku Lipian. Nie wykluczone, że spacerowicze będą mieli jeszcze okazję spotkać w okolicach Pyrzyc tego pięknego łosia.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 28-09-2012

czytaj więcej »

Dzień bez samochodu

dodano: 27-09-2012

     W dniach 16-22 września br. Obchodzono Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu i Europejski Dzień bez Samochodu pod hasłem ,,ZOSTAŃ EKOJEŹDŹEM’’.

czytaj więcej »

Zawodnicy pyrzyckiego LOK wicemistrzami Polski w krosie strzeleckim

dodano: 26-09-2012

     Na Otwartych Mistrzostwach Polski Ligi Obrony Kraju w Krosie Strzeleckim (kros składa się z dwóch konkurencji: marszu bojowego i pojedynków strzeleckich), odbywających się w dalekiej Włoszczowej koło Kielc w dniu 15 września 2012r. reprezentanci Zarządu Powiatowego LOK w Pyrzycach zaprezentowali się nadzwyczaj dobrze.

czytaj więcej »

Turniej Miast Partnerskich w Pyrzycach

dodano: 25-09-2012

     W sobotę 22 września br. na Hali Widowiskowo Sportowej w Pyrzycach odbył się Turniej Miast Partnerskich. Na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha do Pyrzyc przybyły drużyny ze Złocieńca na czele z Burmistrzem Waldemarem Włodarczykiem, i Goleniowa na czele z Burmistrzem Robertem Krupowiczem.

czytaj więcej »

OSP Żabów najsprawniejszą drużyną zawodów pożarniczych w Pyrzycach

dodano: 25-09-2012

     W słoneczny sobotni poranek siedem drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Pyrzyce uczestniczyło w Międzygminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych na stadionie Miejskim w Pyrzycach. Oficjalnie zawody otworzył Prezes Zarządu Oddziału Miejsko – Gminnego OSP Jerzy Marek Olech.

czytaj więcej »

Zostań Ekojeźdźcem! - to hasło tegorocznej kampanii Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu.

dodano: 24-09-2012

     W dniach 16-22 września tysiące europejskich miast prowadzi akcje z zakresu edukacji ekologicznej mające na celu zwiększenie świadomości ekologicznej na temat racjonalnego korzystania z samochodów osobowych. Przedszkole Publiczne Nr 3 w Pyrzycach już po raz 7 przyłączyło się do tej kampanii społecznej.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia