Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Publicznym Nr 3

dodano: 28-01-2013

     W dniach 21 – 25 stycznia w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach gościliśmy Babcie oraz Dziadków naszych przedszkolaków. Na tę okoliczność dzieci przygotowywały się z wielką radością, przejęciem i zaangażowaniem. W grupach wraz z nauczycielkami przygotowywały dla zaproszonych gości własnoręczne upominki oraz specjalny repertuar artystyczny.

czytaj więcej »

Niech żyje bal ...

dodano: 28-01-2013

     Księżniczki, piraci, straszydła, wróżki i wiele innych postaci można było spotkać na balu karnawałowym w Szkole w Żabowie.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 25-01-2013

     W związku z koniecznością usuwania wyrobów zawierających azbest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków dla samorządów  z terenu woj. zachodniopomorskiego na dofinansowanie zadań związanych z usuwaniem wyrobów zawierających azbest w 2013 r. Dotacja na powyższy cel wynosi do 100% wartości zadania, obejmującego demontaż, transport i utylizację wyrobów zawierających azbest. Osoby noszące się z zamiarem wymiany pokrycia  dachowego na swoich posesjach, bądź osoby, które składują wyroby zawierające azbest na swojej posesji, proszę o zgłaszanie wniosków o sfinansowanie kosztów demontażu, transportu i unieszkodliwienia azbestu w terminie do dnia 30 kwietnia 2013 r. do Urzędu Miejskiego w Pyrzycach p. 276 lub pod nr tel. 91 39 70 382.  

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 22-01-2013

     Jerzy Marek Olech, Burmistrz Pyrzyc, serdecznie zaprasza wszystkich rolników na spotkanie z Jarosławem Rzepą,     marszałkiem województwa zachodniopomorskiego, które odbędzie się 30 stycznia (środa) br. o godz. 13:00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.
     Celem spotkania jest omówienie bieżącej sytuacji związanej z problemami sprzedaży ziemi przez szczeciński oddział Agencji Nieruchomości Rolnych.

czytaj więcej »

21. Finał XXI WOŚP - Pyrzyce uzbierały ponad 26 tysięcy złotych!

dodano: 15-01-2013

     W niedzielny poranek na ulicach naszego miasta pojawili się wolontariusze z Zespołu Szkół Nr 1 i ze Społecznego Gimnazjum w Pyrzycach, którzy zbierali pieniądze na ratowanie życia dzieci oraz godną opiekę medyczną seniorów.

czytaj więcej »

Podsumowanie Konkursu na Najaktywniejsze Szkolne Koło Krajoznawczo -Turystyczne.

dodano: 14-01-2013

      10. stycznia br. w Nowielinie w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Pyrzycach odbyło się podsumowanie XII Edycji na Najaktywniejsze Koło Krajoznawczo – Turystyczne Klubu PTTK Ziemi Pyrzyckiej.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia