Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

ZAKOŃCZENIE ROKU W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻABOWIE

dodano: 04-07-2012

      Szybko minęło 10 miesięcy wytężonej pracy i nauki uczniów, nauczycieli, wychowawców oraz  pracowników szkoły. Dyrektor Beata Wabińska również w swoim przemówieniu odwołała się do pierwszego września, kiedy to witaliśmy w murach naszej szkoły pierwszoklasistów.

czytaj więcej »

RZĄDOWY PROGRAM POMOCY UCZNIOM "WYPRAWKA SZKOLNA"

dodano: 04-07-2012

     Na podstawie Projektu Rządowego programu pomocy uczniom w 2012 roku „Wyprawka szkolna” dofinansowaniem zakupu podręczników objęci będą:

czytaj więcej »

UDANYCH WAKACJI !

dodano: 29-06-2012

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2011/2012
Wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom przedszkoli, szkół i placówek oświatowych
składam najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę, życząc jednocześnie, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku.

Wszystkim Uczniom
życzę wspaniałej, słonecznej pogody, wielu ciekawych przygód, niezapomnianych wypraw oraz udanego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Podziękowania Jerzego Marka Olecha - Burmistrza Pyrzyc

dodano: 27-06-2012

      27 czerwca 2012 roku, dzień po XXV sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach, podczas której radni podjęli uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Pyrzyc absolutorium, Jerzy Marek Olech zaprosił do sali konferencyjnej pyrzyckiego ratusza dyrektorów jednostek organizacyjnych gminy oraz pracowników Urzędu Miejskiego.

czytaj więcej »

ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA PYRZYC

dodano: 27-06-2012

     Rada Miejska w Pyrzycach na ostatniej sesji (XXV) w dniu 26 czerwca 2012 roku udzieliła absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2011 rok Burmistrzowi Pyrzyc Jerzemu Markowi Olechowi.

czytaj więcej »

Spotkanie w plenerze

dodano: 27-06-2012

   23 czerwca br. odbyło się kolejne (trzecie) spotkanie Burmistrza Pyrzyc z mieszkańcami, które jest kontynuacją cyklu otwartych spotkań, zapoczątkowanego w ubiegłym roku. Tym razem organizacja spotkania przebiegła nieco inaczej.

czytaj więcej »

Sezon "siatkówki plażowej" otwarty

dodano: 25-06-2012

     Duet Marcin Wieliczko –  Jarosław Stec okazał się najlepszym w gronie 8 par w „Otwartym Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora OSiR”, w śród których jedna para była żeńska i jedna żeńsko – męska.

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 22-06-2012

     Od 1 lipca 2012r. prowadzona będzie kontrola związana z przestrzeganiem zasad Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Pyrzyce ( przyjętego Uchwałą Nr LV/455/09 Rady Miejskiej w Pyrzycach z dnia 26 listopada 2009r.) przez Straż Międzygminną i pracowników Urzędu Miejskiego w Pyrzycach. Szczegółowo będą sprawdzane umowy na wywóz nieczystości.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia