Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Informacja

dodano: 11-12-2013

W dniu 14 grudnia 2013 r. (sobota) Urząd Stanu Cywilnego w Pyrzycach jest nieczynny.
Uprzejmie informujemy, że Urząd Stanu Cywilnego pracuje w dniu 27 grudnia 2013 r. (piątek)

czytaj więcej »

Otwarcie miasteczka ruchu drogowego

dodano: 11-12-2013

Dnia 6 grudnia 2013 r. miało miejsce uroczyste otwarcie miasteczka ruchu drogowego przy ul. Rejtana. Nastąpiło przecięcie wstęgi przez Pana Burmistrza Jerzego Marka Olecha, Pana Marcina Piwowarskiego głównego specjalistę Departamentu Nadzoru Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz przez Panią Samantę Ułybin Inspektor Wojewódzkiego Wydz. Certyfikacji i Funduszy Europejskich ZUW.

czytaj więcej »

"Spotkanie z Mikołajem"

dodano: 11-12-2013

Cały długi rok wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem na niezwykłego gościa, który zna marzenia ,nawet te najskrytsze, wszystkich dzieci. 9 grudnia w godzinach południowych pojawił się w Przedszkolu Publicznym w Żabowie długo wyczekiwany starszy pan w czerwonej czapce, z długą siwą brodą i co najważniejsze workiem pełnym prezentów.

czytaj więcej »

Spotkanie z Mikołajem w Szkole Podstawowej w Mielęcinie

dodano: 10-12-2013

6 grudnia odwiedził nas Mikołaj. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III pod kierunkiem pani Ewy Kędzierskiej przygotowały dla niego i swoich kolegów przedstawienie słowno-muzyczne. Były piękne piosenki  i wiersze. Wszyscy cieszyli się z przybycia Mikołaja, a on obdarowywał prezentami  oczekujące na niego w swoich salach dzieci.

czytaj więcej »

Pożegnanie ks. Januarego Żelawskiego

dodano: 10-12-2013

W niedzielę 8 grudnia 2013 r. odbyła się uroczysta msza święta kończąca 25-cio letnią posługę księdza Januarego Żelawskiego jako proboszcza Parafii w Brzesku. Ksiądz January to bardzo ciepły i serdeczny człowiek, miłośnik kultury, wydał książkę o sanktuarium w Brzesku.

czytaj więcej »

90-cio lecie urodzin Barbary Hodara

dodano: 09-12-2013

Mieszkanka Mielęcina Pani Barbara Hodara 4 grudnia skończyła 90 lat. Urodziła się koło Stanisławowa na Ukrainie. Podczas wojny została  z rodziną wywieziona na roboty do Niemiec. Po wojnie wraz z mężem i dwójką dzieci przybyła na ziemie zachodnie. Mieszkała w różnych miejscach zwłaszcza tam gdzie można było znaleźć pracę, głównie w dawnych Państwowych Gospodarstwach Rolnych Zawodowo nigdy nie pracowała.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia