Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJA O PRZYJĘCIACH INTERESANTÓW

dodano: 21-12-2012

Szanowni Państwo,
uprzejmie informuję,  że w dniu
24 grudnia 2012 roku /poniedziałek/
przyjęcia interesantów są odwołane.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

OFERTY PRACY

dodano: 14-12-2012

     Gmina Pyrzyce – Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyrzycach, Plac Ratuszowy 1, 74-200 Pyrzyce, w związku z realizacją projektu „OŚRODEK WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ w regionie stargardzkim” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013,

czytaj więcej »

Dzieci ubrały choinki

dodano: 11-12-2012

     10 grudnia br. Jerzy Marek Olech - Burmistrz Pyrzyc po raz kolejny zaprosił dzieci z przedszkoli i szkół naszej gminy do wspólnego ubierania choinek na placu przed pyrzyckim Ratuszem. Przy muzyce i pięknej zimowej, pogodzie dzieci  wraz z opiekunami ozdabiały świąteczne drzewka.

czytaj więcej »

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU W ŻABOWIE

dodano: 11-12-2012

     Nadszedł ten długo oczekiwany dzień. Tradycyjnie  6 grudnia to jedna z najlepszych dat  w roku dla  dzieci. Niespodzianek w tym dniu nie brakowało.

czytaj więcej »

W Żabowie grasował Mikołaj

dodano: 11-12-2012

     W czwartkowy ranek 6 grudnia w podstawówce w Żabowie szkolnymi korytarzami przechadzał się starszy pan z siwą brodą i czerwonym ubraniu. Towarzyszyły mu śnieżynki i renifer, pomagając przenosić ogromny worek z upominkami. Odwiedził wszystkich uczniów, nauczycieli, panią dyrektor  i pracowników obsługi.

czytaj więcej »

Akcja Mała ojczyzna Głosu Szczecińskiego

dodano: 05-12-2012

      26 listopada Głos Szczeciński zakończył głosowanie w plebiscycie Mała Ojczyzna. Okazją do ogłoszenia plebiscytu był zbliżający się półmetek  kadencji samorządu, oraz chęć sprawdzenia czy władze samorządowe wywiązały się z wyborczych obietnic.

czytaj więcej »

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 05-12-2012

     Nie ma chyba na świecie dziecka, które by z wypiekami na twarzy i drżącym z radości serduszkiem nie oczekiwało spotkania ze Świętym Mikołajem. Ta cudowna, przedświąteczna magia dotarła do wrót Przedszkola Publicznego Nr 4 w Pyrzycach w dniu 3 grudnia 2012 roku, kiedy to niespodziewanie pojawił się w nim Święty Mikołaj wraz ze swym dobrodusznym pomocnikiem, zającem Eustachym.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia