Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Międzynarodowy Dzień Ziemi w PP Brzezin

dodano: 06-05-2013

      22 kwietnia dzieci z Publicznego Przedszkola w Brzezinie aktywnie uczestniczyły w obchodach Międzynarodowego Dnia Ziemi. Była to wspaniała okazja do promowania postaw ekologicznych, do pogłębienia wiadomości na temat ochrony przyrody. Żeby   chronić przyrodę trzeba  nie tylko o tym mówić, ale i działać. Aby zmienić nastawienie człowieka do środowiska trzeba zacząć od najmłodszych dzieci  bowiem prawdziwe porzekadło mówi „Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”.
 

czytaj więcej »

Gminny Konkurs Języka Polskiegopod hasłem: "Czytam, rozumiem, wiem"

dodano: 06-05-2013

     Po raz drugi w Szkole Podstawowej w Okunicy został zorganizowany Gminny Konkurs Języka Polskiego pod hasłem: „Czytam, rozumiem, wiem”. Organizatorką przedsięwzięcia, podobnie jak w ubiegłym roku, była Pani Beata Łucka – nauczycielka języka polskiego. Uroczystość odbyła się 23 kwietnia 2013r. i brali w niej udział uczniowie klas IV-VI wszystkich szkół podstawowych Gminy Pyrzyce. Zaszczyciły nas swoją obecnością trzyosobowe reprezentacje szkół: SP Brzesko, SP Mielęcin, SP 2 Pyrzyce, SP Żabów. Nie zawiodła również reprezentacja gospodarzy. Tak więc w zmaganiach brało udział 15 uczniów.

czytaj więcej »

Szustak Adrian ze "Spartakus" Pyrzyce wicemistrzem Polski juniorów w zapasach styl wolny

dodano: 25-04-2013

      W dniach 19 -20 kwietnia 2013 r. w Krasnymstawie k. Lublina rozegrano Mistrzostwa Polski juniorów w zapasach styl wolny. LKS „Spartakus” Pyrzyce został uplasowany na IX miejscu w klasyfikacji klubowej (uczestniczyło 47 klubów) zdobywając  23 punkty do krajowego współzawodnictwa sportu dzieci i młodzieży.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 24-04-2013

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Rzeczy Niezwykłe. Dobre praktyki przedsiębiorstw społecznych” prezentującą przykłady udanych działań przedsiębiorstw społecznych oraz ofertę pomocy Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla podmiotów ekonomii społecznej z powiatu gryfińskiego, pyrzyckiego, stargardzkiego, choszczeńskiego i myśliborskiego.

czytaj więcej »

DZIEŃ ZIEMI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR3 W PYRZYCACH

dodano: 24-04-2013

      Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest uroczyście wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. W tym ważnym dniu powinniśmy wszyscy, choć przez chwilę pomyśleć o planecie, na której żyjemy i o otaczającej nas przyrodzie.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 23-04-2013

czytaj więcej »

Informacja

dodano: 23-04-2013

     Ogłoszenie o skierowanym do osób prawnych i fizycznych konkursie ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia