Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJE

dodano: 15-06-2012

     W dniu 15 czerwca br. podpisane  zostały umowy na remont czterech dróg wewnętrznych w  miejscowości  Żabów. Wykonawcą robót jest Firma STRABAG Spółka z o.o. z Pruszkowa wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego. W ramach remontu zostaną wykonane roboty drogowe jezdni i chodników. Remont dróg finansowany jest przez Agencję Nieruchomości Rolnej Oddział Terenowy w  Szczecinie w wysokości 80% i 20% przez Gminę Pyrzyce. Rozpoczęcie robót nastąpi od dnia 19 czerwca br.

Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

czytaj więcej »

TRZECI RAZ Z RZĘDU

dodano: 15-06-2012

     Przy pięknej pogodzie, 13 czerwca br. odbył się turniej Dwa ognie  dla klas I – III zorganizowany przez PMOS w Pyrzycach i Szkołę Podstawową w Żabowie. Siedem drużyn ze szkół powiatu pyrzyckiego rywalizowało na boisku szkolnym w Ryszewku w dwóch grupach.

czytaj więcej »

Pyrzyce zwycięską Gminą w ogólnopolskiej rywalizacji sportowej miast i gmin 2012

dodano: 14-06-2012

    Gmina Pyrzyce wygrała nagrodę główną 10.000,00 tysięcy złotych w konkursie „XVIII Sportowy Turniej Miast i Gmin 2012”, który zorganizowała Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich w Warszawie. W okresie trwania tej największej imprezy sportu masowego w Polsce, rozgrywanej w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniach 26 maja – 1 czerwca 2012 r., zostało przeprowadzonych na terenie gminy Pyrzyce 140 imprez sportowo – rekreacyjnych. Dzięki temu Pyrzyce uzyskały 232 punkty i zdobyły w grupie IV (od 15 do 40 tys. mieszkańców) pierwsze miejsce przed Dąbrową Tarnowską w woj.  małopolskim.

czytaj więcej »

Park im. Błogosławionego Jana Pawła II w Pyrzycach

dodano: 13-06-2012

     We wtorek 12 maja br. odbyła się w Pyrzycach w parku przy ul. Jana Pawła II wyjątkowo podniosła uroczystość nadania, na wniosek radnych Rady Miejskiej w Pyrzycach, nazwy temu miejscu imieniem Błogosławionego Jana Pawła II.

czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 13-06-2012

     „Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie”- różnie można by interpretować słowa Ryszarda Kapuścińskiego, lecz według nas ich kwintesencją jest pamięć o dobrym dzieciństwie.

czytaj więcej »

"DNI TĘCZY" W PRZEDSZKOLU W ŻABOWIE

dodano: 13-06-2012

     W naszym przedszkolu od jesieni w grupie młodszej dzieci bawiły się kolorami. Wybrane kolory królowały w jeden wtorek w miesiącu.

czytaj więcej »

I FORUM SOŁTYÓW w Pyrzycach ZORGANIZOWANE PRZEZ LGD ZIEMIA PYRZYCKA I LGD POWIAT ŚWIDWIŃSKI

dodano: 13-06-2012

     Ponad 60 sołtysów z powiatów pyrzyckiego, świdwińskiego i kamieńskiego uczestniczyło w  Forum Sołtysów zorganizowanym 30 maja 2012 r, dzięki zaangażowaniu i współpracy dwóch Lokalnych Grup Działania Ziemia Pyrzycka i Powiat Świdwiński.

czytaj więcej »

Wicemistrzyni Polski w sumo pojedzie na Mistrzostwa Europy na Ukrainie

dodano: 13-06-2012

     Olga Ślusarczyk, uczennica Zespołu Szkół Nr 2 RCKU w Pyrzycach, zawodniczka pyrzyckiego klubu „SPARTAKUS”, zdobyła tytuł Wicemistrzyni juniorek podczas Mistrzostw Polski w Sumo, które odbyły się w dniach 25-26.05. w Ropczycach koło Rzeszowa.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia