Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

INFORMACJE

dodano: 12-06-2012

     W dniu 14 czerwca 2012 r. rozpoczną się prace związane ze zmianą istniejącej organizacji ruchu na ulicy Księcia Bogusława X przed rondem na Placu Wolności polegające na utworzeniu dawnego przejścia dla pieszych na ulicy w sąsiedztwie Banku PKO BP i sklepu Media Ekspert. Prace remontowe przeprowadzi Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pyrzycach. Za ewentualne utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Promocja monografii Józefa Kędziory

dodano: 06-06-2012

     6 czerwca, o godzinie 17.00 w Pyrzyckiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja książki Józefa Kędziory pt. „Odbudowa Pyrzyc i Ziemi Pyrzyckiej. Lata 1949 – 2010”. Wśród zaproszonych gości obecni byli Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, zastępca Burmistrza Marzena Podzińska, współpracownicy i przyjaciele oraz wspierająca w przedsięwzięciu napisania monografii odbudowy Pyrzyc najbliższa rodzina.

czytaj więcej »

DZIEŃ RODZICÓW W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 06-06-2012

     W Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach uroczystości z okazji Dnia Rodziców odbyły się w dniach 23 i 25 maja 2012 roku.

czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W ŻABOWIE

dodano: 06-06-2012

     Dzień Dziecka to jeden z najszczęśliwszych dziecięcych dni w roku. W Przedszkolu Publicznym w Żabowie Rodzice i Personel przedszkola wspólnie postarali się by  dzień ten takim właśnie się stał. Najpierw odbyła się  Olimpiada Sportowa.

czytaj więcej »

ŚWIĘTO DZIECI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻABOWIE

dodano: 05-06-2012

     Hala sportowa szkoły stała się 1 czerwca sceną, na której chętni uczniowie  zaprezentowali swoje talenty: Kin Martyna – piękne rysunki, Julia Grygiel – kobieta guma, Andrzej Ryś, Nikola Dzięgielewska, Ola Zduńczyk – zaśpiewali utwory znanych wykonawców we

własnych interpretacjach, Jakub Rojek – pokaz jazdy na rowerze, a Michał Pszczoła wykonał triki na deskorolce.

czytaj więcej »

II Pielgrzymka Strażaków OSP do Brzeska

dodano: 04-06-2012

     2 czerwca br. odbyła się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Strażaków OSP do Sanktuarium Matki Bożej w Brzesku.

czytaj więcej »

1. czerwca Plac Ratuszowy opanowały dzieci!

dodano: 04-06-2012

     Takiego święta jeszcze w Pyrzycach nie było! Piątkowy festyn z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy małych i dużych mieszkańców gminy Pyrzyce. Atrakcji nie zabrakło! Organizator dziecięcego święta Burmistrz Pyrzyc Marek Olech zapewnił wszystkim dzieciom wspaniałą zabawę.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia