Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Burmistrza Pyrzyc

dodano: 30-07-2012

       W minioną sobotę tj. 28.07.2012 r. - już po raz osiemnasty na plenerowym boisku rodziny Malinowskich w Giżynie ( gmina Pyrzyce) odbył się turniej piłki siatkowej o puchar burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha.

czytaj więcej »

POWOŁANO PYRZYCKĄ RADĘ SENIORÓW

dodano: 27-07-2012

     25 lipca bieżącego roku Jerzy Marek Olech – Burmistrz Pyrzyc powołał Pyrzycką Radę Seniorów. Wcześniej, 11 lipca odbyło się w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach spotkanie inauguracyjne burmistrza z seniorami, którzy zadeklarowali swoje członkowstwo w Radzie.   

czytaj więcej »

Trwa remont dróg wewnętrznych w miejscowości Żabów

dodano: 26-07-2012

     W miejscowości Żabów trwają prace remontowe dróg, polegające na wymianie chodników z kostki typu polbruk oraz krawężników drogowych w celu przygotowania dróg do ułożenia nowej nawierzchni asfaltowej. Wykonawcą robót jest firma STRABAG ze Stargardu Szczecińskiego, która została wyłoniona w drodze przetargu. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest
w połowie sierpnia bieżącego roku

czytaj więcej »

Zdrowa Gmina

dodano: 25-07-2012

     Z uwagi na dramatyczne statystyki dotyczące zachorowalności na jedne z najczęściej  atakujących nowotworów: raka piersi,  raka szyjki macicy i raka jelita grubego, Polska Unia Onkologii wykorzystując program badań przesiewowych, zainicjowała dla gmin konkurs pn. „Zdrowa Gmina”.

czytaj więcej »

Wieloletni pracownik Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odszedł na emeryturę

dodano: 23-07-2012

     13 lipca br. pracownicy Urzędu Miejskiego w Pyrzycach oraz dyrektorzy i pracownicy gminnych szkół pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę Genowefę Pawłowską.

czytaj więcej »

EMPTY SPACE NA WOODSTOCKU

dodano: 20-07-2012

4 sierpnia o godz. 17.00 w Kostrzynie podczas XVIII Przystanku Woodstock zagra koncert nasza pyrzycka grupa rockowa EMPTY SPACE.  Chłopcom życzymy udanego, czadowego występu, natomiast publiczności sporej dawki miłych wrażeń!
                                                  MW

    fot. From

czytaj więcej »

Tymoteusza wśród ptaków

dodano: 17-07-2012

      Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie nie nudzili się w pierwszych tygodniach wakacji, gdyż część z nich w dniach 2-15.07.2012 r. brała udział w bezpłatnej kolonii, będącej częścią ogólnopolskiej akcji, koordynowanej przez stołeczny Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego. Uczniowie SP Mielęcin przez dwa tygodnie pilnie zdobywali nowe doświadczenia i umiejętności w grupach: aktorskiej, muzycznej, scenograficznej i dziennikarsko-promocyjnej, pod czujnym okiem instruktorów i aktorów Teatru Pleciuga. Młodzi aktorzy uczyli się tekstu, muzycy grali na instrumentach, a scenografowie szyli kostiumy.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia