Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech odznaczony Złotym Krzyżem

dodano: 19-03-2012

14 marca 2012 roku Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech został odznaczony za wybitne zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych RP Złotym Krzyżem, upamiętniającym 90. rocznicę w służbie Inwalidom Wojennym ku pamięci i wiedzy obecnym i przyszłym pokoleniom Polek i Polaków pod przestrogą:

"Żyć w Ojczyźnie miłej
Chociażby o głodzie
Byle światło w ludziach było
A zgoda w Polskim Narodzie"

czytaj więcej »

Otwarcie hali w Żabowie

dodano: 19-03-2012

Blisko dwa lata uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej  w Żabowie  czekali na  pierwszy dzwonek w nowej części szkoły.

Głównym elementem nowo otwartych pomieszczeń jest hala sportowa  z pełnym zapleczem sanitarnym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z hali najbardziej cieszą się uczniowie, którzy do tej pory ćwiczyli w jednej z sal  lekcyjnych zaadaptowanych do tego celu.

czytaj więcej »

Dzień Sołtysa

dodano: 19-03-2012

Zajmują najniższy szczebel w hierarchii samorządowej, ale dzięki temu są chyba najbliższej ludzi i na co dzień starają się rozwiązywać ich problemy.

 

Sołtysi, bo o nich mowa, mają w dniu 11 marca swoje święto, z tej okazji dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej
w Mielęcinie w dniu 08.03.2012r zaprosili do swojej szkoły Sołtysa Mielęcina Pana Bogdana Pietrzykowskiego oraz sołtysów i członków rad sołeckich okolicznych wsi.

czytaj więcej »

"Młodzież Zapobiega Pożarom"

dodano: 16-03-2012

W dniu 12 marca 2012 r. o godzinie 11.00 w sali 282 Urzędu Miejskiego w Pyrzycach odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Konkurs na etapie gminnym został przeprowadzony zgodnie z Regulaminem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom",  stanowiącym załącznik do Zarządzenia Nr 517 Burmistrza Pyrzyc z dnia 29 lutego 2012 r. w sprawie  przeprowadzenia Eliminacji Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" i powołania Komisji Konkursowej.

czytaj więcej »

Dzień Kobiet w Gminie Pyrzyce

dodano: 16-03-2012

Dzień Kobiet w pyrzyckim ratuszu rozpoczął się od spotkania w sali USC, na którym Burmistrz Pyrzyc – Jerzy Marek Olech złożył wszystkim Paniom, pracującym w Urzędzie Miejskim najserdeczniejsze życzenia.

Przy słodkim poczęstunku Panie, w dniu swojego święta, mogły choć na chwilkę zapomnieć o trudach codzienności.

czytaj więcej »

Sportowy Dzień Kobiet "PIAST I" najlepszy

dodano: 16-03-2012

W dość nietypowy - ale oryginalny - sposób, w pyrzyckim Ośrodku Sportu i Rekreacji obchodzono Dzień Kobiet. Już po raz dziewiąty - siedem ekip wystartowało w Turnieju Piłki Siatkowej Amatorskich Drużyn Żeńskich.

Zawody nad, którymi patronat objął Burmistrz Pyrzyc zdominowały Dziewczęta z pierwszego zespołu "PIAST" Pyrzyce. Podczas czterech spotkań (grano do dwóch wygranych setów) nie oddały przeciwniczkom nawet jednej partii.

czytaj więcej »

"Nasze Emocje"- spotkanie starszych przedszkolaków w "Bajkowej Krainie"

dodano: 16-03-2012

"Jak poradzić sobie z naszymi emocjami?" - to pytanie stanowiło motyw przewodni spotkania integracyjnego 5 i 6-latków, które odbyło się w dniu 7 marca 2012 roku w Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach.

Ważnym celem tego spotkania było zwrócenie uwagi dzieci na zrozumienie i szanowanie emocji innych osób, jak też rozwijanie u dzieci umiejętności radzenia sobie z ich własnymi negatywnymi emocjami.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia