Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Tymoteusza wśród ptaków

dodano: 17-07-2012

      Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie nie nudzili się w pierwszych tygodniach wakacji, gdyż część z nich w dniach 2-15.07.2012 r. brała udział w bezpłatnej kolonii, będącej częścią ogólnopolskiej akcji, koordynowanej przez stołeczny Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego. Uczniowie SP Mielęcin przez dwa tygodnie pilnie zdobywali nowe doświadczenia i umiejętności w grupach: aktorskiej, muzycznej, scenograficznej i dziennikarsko-promocyjnej, pod czujnym okiem instruktorów i aktorów Teatru Pleciuga. Młodzi aktorzy uczyli się tekstu, muzycy grali na instrumentach, a scenografowie szyli kostiumy.

czytaj więcej »

Abstynenckie Zawody Wędkarskie

dodano: 16-07-2012

W ubiegłą sobotę na jeziorze Wądół w Lipianach odbyły się po raz czternasty Zawody Wędkarskie, zorganizowane przez Klub Abstynenta „KROKUS” w Pyrzycach.

czytaj więcej »

Wykreujmy wspólnie Pyrzycki Alfabet

dodano: 13-07-2012

Pyrzyce…., z czym kojarzy się Wam nasze miasto, nasza gmina? Pyrzyce -  to zabytki, Pyrzyce - to urodzajne czarne ziemie, folklor… itd., z pewnością do głowy przyjdą niejednemu te pierwsze skojarzenia. Jest już tak, że gdziekolwiek jesteśmy, odwiedzamy różne miejsca, miasta, to pozostają one w naszej pamięci i później kojarzą się nam z pewnymi hasłami, wydarzeniami, przedmiotami, osobami, itp.

czytaj więcej »

Alternatywa dla gazu

dodano: 11-07-2012

          Pyrzycka Geotermia od wielu lat poszukuje możliwości obniżenia kosztów produkcji ciepła i niezależności energetycznej. Eksploatacja wody termalnej do produkcji jest w sezonie grzewczym niewystarczająca (zwłaszcza przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych), a zużycie gazu w procesie wytwarzania ciepła oraz ciągłe jego podwyżki, podnoszą znacznie cenę ciepła.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia