Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Certyfikaty rozdane

dodano: 02-08-2013

Urzędnicy Urzędu Miejskiego w Pyrzycach otrzymali z rąk Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha certyfikaty ukończenia szkoleń z modułu w II zakresach:
Pierwszy zakres „Wzmocnienie współpracy z organizacjami pozarządowymi”.
W drugim zakresie „Wzrost ilości konsultacji społecznych”.

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE

dodano: 02-08-2013

czytaj więcej »

ZAPROSZENIE

dodano: 02-08-2013

czytaj więcej »

WYKOPY NA PARKINGU PRZED RATUSZEM

dodano: 02-08-2013

         Duże zainteresowanie przechodniów wzbudzają wykopy, jakie pojawiły się na parkingu przed Urzędem Miejskim w Pyrzycach. Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech uprzejmie informuje, iż prowadzone są tam prace archeologiczne pod nadzorem dr Marcina Peterleitnera z Uniwersytetu Poznańskiego. Prace te mają na celu zinwentaryzowanie pozostałości po zabudowie, która istniała w tym miejscu przed wojną i w wiekach poprzednich. Prace te wykonywane są na zlecenie Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Szczecinie.

czytaj więcej »

GRADOBICIE ZNISZCZYŁO UPRAWY PYRZYCKICH ROLNIKÓW

dodano: 02-08-2013

         W związku z gradobiciem, które wystąpiło z  soboty  na niedzielę (z 27 na 28 lipca), Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech wystosował pismo do Wojewody Zachodniopomorskiego z prośbą o powołanie komisji mającej na celu oszacowanie strat. Klęska gradobicia najbardziej dotknęła rolników z Pstrowic, Mielęcina i Letnina. W 100% uległy zniszczeniu uprawy rzepaka ozimego w Letninie, w Mielęcinie w 60%, natomiast w Letninie 60-100%. Gradobicie zniszczyło również w tych sołectwach uprawy pszenicy, żyta i pszenżyta w 10 – 40 %, natomiast szkody w uprawie buraków szacowane są w 10 – 40 %.

czytaj więcej »

INWESTYCJE I REMONTY ROZPOCZĘTE

dodano: 02-08-2013

Rozpoczęły się remonty świetlic wiejskich w następujących miejscowościach: w świetlicy Nieborowo, Ryszewko i Letnin  remont wykonuje firma  BUDMAR z Gorzowa. Koszt remontu to 205.327,66 zł.

W świetlicy Stróżewo i Okunica remont wykonuje Firma Handlowo-Usługowa „GEKO” Wojciech Gryczka. Koszt remontu to kwota 134.908,00 zł. Środki pozyskane na te remonty pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

czytaj więcej »

Pomagamy pogorzelcom

dodano: 02-08-2013

Na prośbę i apel Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha, wciąż napływa pomoc dla rodzin poszkodowanych w pożarze 15 czerwca, którzy stracili cały dorobek swojego życia. Wiele solidaryzujących się z pogorzelcami gmin, przedsiębiorstw, firm oraz osób indywidualnych pomogło już, przekazując im środki finansowe lub dary rzeczowe. 23 czerwca Burmistrz Pyrzyc wraz Polskim Komitetem Pomocy Społecznej w Pyrzycach zorganizował festyn charytatywny , podczas którego, dzięki pomocy wolontariuszy i ludzi dobrej woli zebrano 20 140, 66 zł. Sporą kwotę przekazały też samorządy gminne i wojewódzkie, o czym dokładniej napiszemy w kolejnej informacji.

czytaj więcej »

Śladami zabytków Pyrzyc

dodano: 02-08-2013

     W dniu 29 lipca 2013 roku Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „Silni Razem” z siedzibą w Ryszewie przeprowadziło na terenie miasta Pyrzyce, wzdłuż wyznaczonej na mapie trasy grę miejską pod nazwą „Śladami zabytków Pyrzyc”. „Miasto to gra” – takie spojrzenie na przestrzeń miejską zachęca do twórczych działań, zabawy i przyjrzenia się detalom miasta.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia