Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Jesiennie, kolorowo, balowo...

dodano: 15-10-2012

    W środowe przedpołudnie, 26 września, odbył się w Przedszkolu Publicznym w Żabowie „Bal u Pani Jesieni”. Gospodyni – Pani Jesień – powitała swoich gości mgłą jesienną, którą dzieci mogły poznać dostępnymi sobie zmysłami. Biletem wstępu było jesienne przebranie, które przygotowali dzieciom rodzice, za co serdecznie dziękujemy.

czytaj więcej »

Dzień Edukacji Narodowej w Mielęcinie

dodano: 15-10-2012

     12 października 2012 roku w świetlicy szkolnej w Mielęcinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki dla swoich nauczycieli. Dziękowały za trud, jaki zostaje włożonych w ich wychowanie i nauczanie. Podczas uroczystości odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej na pełnoprawnych uczniów tejże szkoły.

czytaj więcej »

I Regionalny Kongres Kobiet z Obszarów Wiejskich w Pyrzycach

dodano: 11-10-2012

     6 października w sali widowiskowo – kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbył się I Regionalny Kongres Kobiet z Obszarów Wiejskich, podczas  którego organizatorzy przygotowali wykłady, debaty, dyskusje oraz warsztaty (m.in. na temat zarządzania finansami, wykorzystywania swoich umiejętności i mocnych stron) oraz porady prawne.

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 11-10-2012

     Dotyczy:  pozyskania informacji przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w zakresie dostępu do usług telefonii stacjonarnej i Internetu szerokopasmowego oraz dostępu do usługi bezpłatnego lub za opłatę niższą niż cena rynkowa Internetu, świadczonego w miejscach publicznych za pośrednictwem hotspotów.

czytaj więcej »

PYRZYCZANIE DRUŻYNOWYMI MISTRZAMI POLSKI WOJEWÓDZTW JUNIORÓW W ZAPASACH STYL WOLNY

dodano: 01-10-2012

      W dniach 21-22.IX.2012 r. w Krotoszynie rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski Województw juniorów w zapasach styl wolny.

czytaj więcej »

Łoś w Pyrzycach

dodano: 28-09-2012

     We wtorek 25 września br. w godzinach popołudniowych mieszkańcy Pyrzyc- ulicy Mickiewicza mieli okazję zobaczyć niebywałe zjawisko, po parku spacerował łoś. Byk z oceny myśliwych liczy ok. 3 lata miał piękne poroże. Straż Międzygminna wraz z funkcjonariuszami Policji zabezpieczyła teren i skierowała trasę jego wędrówki na pola w kierunku Lipian. Nie wykluczone, że spacerowicze będą mieli jeszcze okazję spotkać w okolicach Pyrzyc tego pięknego łosia.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia