Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Park im. Błogosławionego Jana Pawła II w Pyrzycach

dodano: 13-06-2012

     We wtorek 12 maja br. odbyła się w Pyrzycach w parku przy ul. Jana Pawła II wyjątkowo podniosła uroczystość nadania, na wniosek radnych Rady Miejskiej w Pyrzycach, nazwy temu miejscu imieniem Błogosławionego Jana Pawła II.

czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 13-06-2012

     „Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie”- różnie można by interpretować słowa Ryszarda Kapuścińskiego, lecz według nas ich kwintesencją jest pamięć o dobrym dzieciństwie.

czytaj więcej »

"DNI TĘCZY" W PRZEDSZKOLU W ŻABOWIE

dodano: 13-06-2012

     W naszym przedszkolu od jesieni w grupie młodszej dzieci bawiły się kolorami. Wybrane kolory królowały w jeden wtorek w miesiącu.

czytaj więcej »

I FORUM SOŁTYÓW w Pyrzycach ZORGANIZOWANE PRZEZ LGD ZIEMIA PYRZYCKA I LGD POWIAT ŚWIDWIŃSKI

dodano: 13-06-2012

     Ponad 60 sołtysów z powiatów pyrzyckiego, świdwińskiego i kamieńskiego uczestniczyło w  Forum Sołtysów zorganizowanym 30 maja 2012 r, dzięki zaangażowaniu i współpracy dwóch Lokalnych Grup Działania Ziemia Pyrzycka i Powiat Świdwiński.

czytaj więcej »

Wicemistrzyni Polski w sumo pojedzie na Mistrzostwa Europy na Ukrainie

dodano: 13-06-2012

     Olga Ślusarczyk, uczennica Zespołu Szkół Nr 2 RCKU w Pyrzycach, zawodniczka pyrzyckiego klubu „SPARTAKUS”, zdobyła tytuł Wicemistrzyni juniorek podczas Mistrzostw Polski w Sumo, które odbyły się w dniach 25-26.05. w Ropczycach koło Rzeszowa.

czytaj więcej »

INFORMACJE

dodano: 12-06-2012

     W dniu 14 czerwca 2012 r. rozpoczną się prace związane ze zmianą istniejącej organizacji ruchu na ulicy Księcia Bogusława X przed rondem na Placu Wolności polegające na utworzeniu dawnego przejścia dla pieszych na ulicy w sąsiedztwie Banku PKO BP i sklepu Media Ekspert. Prace remontowe przeprowadzi Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Pyrzycach. Za ewentualne utrudnienia w ruchu przepraszamy.

Burmistrz Pyrzyc
(-) Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

Promocja monografii Józefa Kędziory

dodano: 06-06-2012

     6 czerwca, o godzinie 17.00 w Pyrzyckiej Bibliotece Publicznej odbyła się promocja książki Józefa Kędziory pt. „Odbudowa Pyrzyc i Ziemi Pyrzyckiej. Lata 1949 – 2010”. Wśród zaproszonych gości obecni byli Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, zastępca Burmistrza Marzena Podzińska, współpracownicy i przyjaciele oraz wspierająca w przedsięwzięciu napisania monografii odbudowy Pyrzyc najbliższa rodzina.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia