Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

45 -lecie istnienia Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Pyrzycach

dodano: 26-08-2013

Jak co roku pod koniec sierpnia działkowcy obchodzą swoje święto. W tym roku przypada szczególna okazja, ponieważ działkowcy z Pyrzyc obchodzili 45-lecie istnienia. W sobotę 24 sierpnia 2013 r. na Stadionie im.. Leszka Słoninki odbyła się wspaniała uroczystość, na której zaprezentowano plony z tegorocznych zbiorów.

czytaj więcej »

OGŁOSZENIE

dodano: 23-08-2013

Ogłoszenie o skierowanym do osób prawnych i fizycznych konkursie ofert na realizację w 2013 roku zadań w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

czytaj więcej »

Zakręcone wakacje z OSiR i PDK

dodano: 22-08-2013

W minioną środę (10 lipca br.) przy ul. Poniatowskiego w Pyrzycach z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pyrzyckiego Domu Kulturyzorganizowany został wakacyjny festyn sportowo – rekreacyjno - artystyczny. Areną gier i zabaw, którą zawładnęły przedszkolaki i dzieci z „podstawówek” był teren przy placu zabaw. Miłośników czynnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu nie brakowało.

czytaj więcej »

Konsultacje społeczne z mieszkańcami Pyrzyc

dodano: 21-08-2013

       Celem przeprowadzonych konsultacji było poznanie opinii mieszkańców Pyrzyc w sprawie rewitalizacji parków miejskich.

czytaj więcej »

Podziękowania

dodano: 20-08-2013

       Serdeczne podziękowania składam Burmistrzowi Pyrzyc Jerzemu Markowi Olechowi za podjęcie szybkich działań po pożarze mojego mieszkania. W wyniku natychmiastowej interwencji Pana burmistrza, w mieszkaniu niezwłocznie podłączony został ponownie prąd.         

Irena Bartosik (mieszkanka Nowielina)

czytaj więcej »

Pyrzyce w oczach turystów

dodano: 20-08-2013

        W ubiegłym miesiącu z wizytą w Pyrzycach przebywał dawny mieszkaniec, który w naszym mieście mieszkał w latach 70-tych, skończył pyrzyckie liceum, a obecnie mieszka w Poznaniu.

czytaj więcej »

Stypendium burmistrza Jerzego Marka Olecha dla uczniów, którzy osiągneli wysokie wyniki w nauce

dodano: 20-08-2013

ksiazkiW dniu 15 lipca 2013 odbyło się posiedzenie Gminnej Komisji Stypendialnej, której skład jest stały i został powołany Zarządzeniem Burmistrza Pyrzyc nr 540/2012 z 27.03.2013 r. Zasady i kryteria przyznawania stypendium zostały określone w załączniku do Uchwały Rady Miejskiej Nr XXX/241/04 z 30.XII.2004 r.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia