Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

DZIEŃ RODZICÓW W "BAJKOWEJ KRAINIE"

dodano: 06-06-2012

     W Przedszkolu Publicznym Nr 4 w Pyrzycach uroczystości z okazji Dnia Rodziców odbyły się w dniach 23 i 25 maja 2012 roku.

czytaj więcej »

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM W ŻABOWIE

dodano: 06-06-2012

     Dzień Dziecka to jeden z najszczęśliwszych dziecięcych dni w roku. W Przedszkolu Publicznym w Żabowie Rodzice i Personel przedszkola wspólnie postarali się by  dzień ten takim właśnie się stał. Najpierw odbyła się  Olimpiada Sportowa.

czytaj więcej »

ŚWIĘTO DZIECI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻABOWIE

dodano: 05-06-2012

     Hala sportowa szkoły stała się 1 czerwca sceną, na której chętni uczniowie  zaprezentowali swoje talenty: Kin Martyna – piękne rysunki, Julia Grygiel – kobieta guma, Andrzej Ryś, Nikola Dzięgielewska, Ola Zduńczyk – zaśpiewali utwory znanych wykonawców we

własnych interpretacjach, Jakub Rojek – pokaz jazdy na rowerze, a Michał Pszczoła wykonał triki na deskorolce.

czytaj więcej »

II Pielgrzymka Strażaków OSP do Brzeska

dodano: 04-06-2012

     2 czerwca br. odbyła się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Strażaków OSP do Sanktuarium Matki Bożej w Brzesku.

czytaj więcej »

1. czerwca Plac Ratuszowy opanowały dzieci!

dodano: 04-06-2012

     Takiego święta jeszcze w Pyrzycach nie było! Piątkowy festyn z okazji Dnia Dziecka przyciągnął tłumy małych i dużych mieszkańców gminy Pyrzyce. Atrakcji nie zabrakło! Organizator dziecięcego święta Burmistrz Pyrzyc Marek Olech zapewnił wszystkim dzieciom wspaniałą zabawę.

czytaj więcej »

Światowy Dzień Bez Tytoniu

dodano: 31-05-2012

      Światowy Dzień Bez Tytoniu corocznie obchodzony 31 maja jest najlepszą okazją do refleksji nad następstwami wywołanymi dymem tytoniowym zarówno na swój organizm jak i otoczenia. Tegoroczne obchody przebiegają pod hasłem „Działania marketingowe przemysłu tytoniowego” i adresowane są do ogółu społeczeństwa, ze szczególnym uwzględnieniem młodych kobiet.

czytaj więcej »

Gimnastyka na świeżym powietrzu

dodano: 31-05-2012

     28 maja 2012 roku o godzinie 15.45 na zaproszenie Burmistrza Pyrzyc Jerzego Marka Olecha oraz Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach Renaty Michalskiej, pod Urząd Miejski przybyli mieszkańcy Pyrzyc i pracownicy Urzędu na piętnastominutową gimnastykę, zorganizowaną z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu.

MarKo

czytaj więcej »

III RODZINNY FESTYN PARAFIALNY 2012

dodano: 31-05-2012

     Wzgórze Chramowe, piękne ,sobotnie popołudnie , Dzień Matek. Mieszkańcy Pyrzyc tłumnie przybyli  pod „mały kościół”, aby wspólnie bawiąc się i świętując  dołożyć swoją cegiełkę, a właściwie szkiełko do nowych witraży kościelnych.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia