Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Zaproszenie

dodano: 23-07-2013

czytaj więcej »

FESTYN W OKUNICY

dodano: 22-07-2013

W dniu 20 lipca 2013 r. w Okunicy odbył się festyn rodzinny, który został zorganizowany przez Sołtysa Pana Ireneusza Jakubowskiego i Radę Sołecką.

Festyn rozpoczął się  o godz. 15.00.  Pan Sołtys przywitał gości w osobach Pana Burmistrza Jerzego Marka Olecha i Radnego Rady Powiatu Walentego Darczuka i innych uczestników oraz współorganizatorów  festynu OSiR i PDK.

czytaj więcej »

ZAKRĘCONE WAKACJE Z OSiR i PDK

dodano: 22-07-2013

 

W miniony piątek (19 lipca br.) przy ul. Rycerza Przybora  w Pyrzycach z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Pyrzyckiego Domu Kultury zorganizowany został kolejny wakacyjny mini festyn sportowo – rekreacyjno – artystyczny. Areną gier i zabaw, którą zawładnęły przedszkolaki i dzieci z „podstawówek” było boisko sportowe.

czytaj więcej »

"WYPRAWKA SZKOLNA 2013"

dodano: 19-07-2013


 

 I nformujemy o możliwości skorzystania z pomocy na zakup podręczników zgodnie z Rządowym programem pomocy uczniom w 2013 r. - „Wyprawka szkolna”.

Dofinansowanie zakupu podręczników przysługuje rozpoczynającym w roku szkolnym 2013/2014 naukę:

czytaj więcej »

KONSULTACJE Z BIZNES PLANU

dodano: 12-07-2013

Wnioskodawców III konkursu w ramach PO RYBY, których obowiązuje złożenie wraz z innymi dokumentami biznes planu, zapraszamy na spotkania z ekspertem.

czytaj więcej »

Jaworek

dodano: 10-07-2013

czytaj więcej »

POŻEGNANIE STARSZAKÓW Z PRZEDSZKOLEM PUBLICZNYM NR3 W PYRZYCACH

dodano: 09-07-2013

W słoneczne popołudnie 25 czerwca nasze przedszkole uroczyście pożegnało dzieci odchodzące w tym roku do szkoły. Na zakończenie edukacji przedszkolnej, pod okiem swoich nauczycielek, nasi mali absolwenci przygotowali uroczystą akademię, na którą zaprosili swoich Rodziców oraz pracowników przedszkola.

czytaj więcej »

Zaproszenie

dodano: 04-07-2013

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia