Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Informacja

dodano: 23-04-2013

czytaj więcej »

Europejski Tydzień Szczepień 22 - 27 kwietnia

dodano: 19-04-2013

      „Szczepienia ochronne są jednym z najważniejszych odkryć w medycynie, które przyniosły ratunek milionom ludzi na świecie. Szczepienia każdego dziecka ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania chorobom i ochrony życia.”. (WHO)

czytaj więcej »

Nominacja Jerzego Marka Olecha - Burmistrza Pyrzyc na Członka Grupy Roboczej do spraw Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego

dodano: 19-04-2013

     17 kwietnia w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie odbyło się drugie posiedzenie Grupy Roboczej do spraw Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego, na które został zaproszony m.in. Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech.

czytaj więcej »

Wystawa prac plastycznych pt. "Moje miasto Pyrzyce - 750 lecie" w PP Nr3

dodano: 16-04-2013

     Przywiązanie dzieci do ziemi ojczystej kształtujemy w przedszkolu przede wszystkim poprzez zapoznanie ich ze swoją miejscowością i ludźmi w niej żyjącymi.

czytaj więcej »

PODSUMOWANIE TYGODNIA KATYŃSKIEGO

dodano: 16-04-2013

      16 kwietnia w sali widowiskowo – kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji 73. rocznicy zbrodni katyńskiej. Do udziału w podsumowaniu „Tygodnia Katyńskiego” zostali zaproszeni uczniowie szkół gminnych oraz członkowie Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Pyrzycach.

czytaj więcej »

Obwieszczenie

dodano: 16-04-2013

Uprzejmie informuję, że stosownie do art.47b ustawy z dnia 17.05.1980 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne (Dz.U. z 2010 r. Nr 193, poz.1287 z późn. zm.) właściciele nieruchomości zabudowanych lub inne podmioty uwidocznione w ewidencji gruntów i budynków, które takimi nieruchomościami władają, mają obowiązek umieszczenia w widocznym miejscu na ścianie frontowej budynku tabliczki z numerem porządkowym.

Na tabliczce, o której mowa  oprócz numeru porządkowego należy zamieścić również nazwę ulicy lub placu, a w miejscowościach bez nazwy ulic lub placów - nazwę miejscowości – art. 34 ustawy z dnia 04.03.2010 r. o infrastrukturze informacji przestrzennej (Dz.U.Nr 26, poz.489).

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech

czytaj więcej »

73 rocznica Zbrodni Katyńskiej i 3 rocznica katastrofy lotniczej w Smoleńsku

dodano: 15-04-2013

     Pamięć ofiar zbrodni katyńskiej uczczono 14 kwietnia 2013 roku podczas Mszy Świętej w Kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Pyrzycach.

czytaj więcej »

PYRZYCKIE ŚWIĘTO OLIMPIZMU

dodano: 15-04-2013

     Miesiąc kwiecień, to okres propagowania idei olimpijskiej i czas rozsławiania szlachetnego współzawodnictwa sportowego. W tym czasie organizowane są spotkania dzieci i młodzieży z olimpijczykami, połączone z masowymi zawodami sportowymi.

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia