Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Informacja

dodano: 14-03-2014

czytaj więcej »

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"

dodano: 14-03-2014

W dniu 13 marca 2014 roku o godzinie 10.00 w Urzędzie Miejskim  w Pyrzycach odbyły się Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Uczestników powitał Burmistrz Pyrzyc Jerzy Marek Olech, życząc wszystkim jak najlepszych wyników i awansu do kolejnych etapów turnieju.

czytaj więcej »

Kondolencje

dodano: 14-03-2014

czytaj więcej »

Dzień Kobiet w Krzemlinie

dodano: 13-03-2014

Dnia 8 marca 2014 r. w Krzemlinie kobiety obchodziły swoje święto na świetlicy Środowiskowej. Atrakcje artystyczne zapewnił zespól QUATRO MEN, przy muzyce którego bawiły się starsze i młodsze Panie. Na spotkanie zaproszono także panią kosmetolog Martę Galarską, która prowadziła bezpłatne porady i zabiegi kosmetyczne. 

czytaj więcej »

Promocja katalogu zabytków powiatu pyrzyckiego

dodano: 13-03-2014

7 marca 2014 r. w Kaplicy św. Ducha, Dziale Tradycji - "Muzeum Ziemi Pyrzyckiej” odbyła się promocja "Katalogu zabytków powiatu pyrzyckiego, którego autorami są Dorota Bartosz i Maciej Słomiński. Katalog ten stanowi pierwszą część serii "Katalogu zabytków sztuki w Polsce”. Dorota Bartosz i Maciej Słomiński są znanymi w Szczecinie historykami sztuki, związanymi z instytucjami ochrony zabytków, redaktorem naczelnym "Katalogu" jest Marcin Zgliński, w spotkaniu wzięła również udział Ewa Stanecka – zachodniopomorski wojewódzki konserwator zabytków.

czytaj więcej »



Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia