Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

UWAGA ZMIANY W HARMONOGRAMIE WYWOZU ODPADÓW.

dodano: 13-11-2018

Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 7 listopada 2018 roku o ustanowieniu Święta Narodowego z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej (Dz. U.2018. 2117) i ustanowieniem dnia 12.11.2018r. dniem wolnym od pracy, zmianie ulega termin wywozu odpadów zaplanowanych na ten dzień.

W związku z powyższym odpady z miejscowości Mechowo, Letnin, Brzesko, Obromino, Pstrowice będą odbierane w dniu 13.11.2018r.
W Pyrzycach z ulic: Asnyka, Bankowej, Basenowej, Brzechwy, Cmentarnej, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Leśmiana, Lipiańskiej, Mickiewicza, Młodych Techników, Młyńskiej, Podmiejskiej, Reja, Rycerza Przybora, Słowackiego, Sportowej, L. Staffa, Tuwima, Zabytkowej będą odbierane w dniu 13.11.2018r.
Planowany w harmonogramie na 13.11.2018r. wywóz odpadów ze Wspólnot Mieszkaniowych i Spółdzielni Mieszkaniowej Słoneczna odbędzie się 13.11.2018r,
Ponadto w dniu 13.11.2018r. będą wywożone odpady gabarytowe w mieście Pyrzyce z następujących ulic: Asnyka, Bankowej, Basenowej, Brzechwy, Cmentarnej, Dąbrowskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasickiego, Leśmiana, Lipiańskiej, Mickiewicza, Młodych Techników, Młyńskiej, Podmiejskiej, Reja, Rycerza Przybora, Słowackiego, Sportowej, Staffa, Tuwima, Zabytkowej, Ciepłowniczej, Czerwonomłyńskiej, Górnej, Nad Potokiem, Obojno, Osiedla Słonecznego, Owocowej, Podgrodzia, Polnej, Poznańskiej, Reymonta, Rolnej, Sienkiewicza, Sikorskiego, Staromiejskiej, Warszawskiej.

 

Z poważaniem:
Krzysztof Wancerz
Prezes Zarządu

czytaj więcej »

INSTRUKCJA

dodano: 22-02-2018

INSTRUKCJA I PRZYKŁADY WYPEŁNIENIA DEKLARACJI DLA NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH W BUDYNKACH WIELOLOKALOWYCH:
 

czytaj więcej »

INFORMACJA

dodano: 20-02-2018

czytaj więcej »Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia