Biegi przedszkolaków w Żabowie

dodano: 22-05-2012

W słoneczne piątkowe przedpołudnie, na boisku w Żabowie, już po raz piąty odbyły się Biegi Sztafetowe Przedszkolaków.

Otwarcia zawodów dokonała pani dyrektor Irena Olech, która serdecznie powitała wszystkich gości.
Następnie głos zabrał pan Burmistrz Marek Olech życząc wszystkim dzieciom powodzenia w sportowych zmaganiach i zachowania zasady „fair play”.
Celem organizacji zawodów było upowszechnienie biegania jako najprostszej formy ruchu oraz propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.
Bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy reprezentujący gr. „0” ze Szkoły Podstawowej w Żabowie, którzy swój bieg finałowy ukończyli przed reprezentacją PP nr 3, a na trzecim miejscu finiszowali zawodnicy z Przedszkola w Brzezinie. Miejsce czwarte należy do dzieci  z PP nr 4.
Gospodarze zajęli piąte miejsce.
Wszystkie Przedszkola otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy.
Czas szybko minął na wspólnej zabawie. Do zobaczenia za rok.

Przedszkole Publiczne w Żabowie