Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

Festyn Rodzinny 2012

dodano: 23-05-2012

      Dnia 20.05.2012 roku w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez radę rodziców i pracowników szkoły.

     Głównym celem tego festynu była integracja środowiska lokalnego, ale przede wszystkim dobra zabawa dla całych rodzin, które w godzinach od 11 do 13.30 licznie przybyły na szkolne boisko. Witając gości, dyrektor- Beata Kurowska podkreśliła, że jest to wspaniała forma promocji szkoły. W ten sposób rodzice mieli okazję zobaczyć, że szkoła to nie tylko sale lekcyjne, wymagania oraz nauka, ale to też miejsce relaksu, zabawy i wspólnego spędzania czasu.
     Tego dnia sprzymierzeńcem organizatorów była nie tylko piękna pogoda, ale też atrakcyjna oferta stoisk. Każdy znalazł coś dla siebie. Na boisku szkolnym i scenie czekały na przybyłych liczne atrakcje: przedstawienie pt. „Kapciuszek” przygotowane przez uczniów naszej szkoły, którzy rzetelnie przez kilka tygodni przygotowywali się do tego występu. Zabawa przy muzyce, strzelanie z wiatrówki, pokazy strażaków, malowanie twarzy, jazda dorożką, dmuchana zjeżdżalnia, łowienie rybek oraz puszczanie baniek mydlanych. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również turniej siatkówki, w którym uczestniczyli nie tylko uczniowie, ale także całe rodziny. Można było również kupić kiełbaskę z grilla oraz pyszne ciasto w szkolnej kawiarence.
     W podsumowaniu festynu w sposób szczególny pani Dyrektor podkreśliła zaangażowanie rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich przyjaciół, którzy współuczestniczyli w przygotowaniu tej imprezy. I wszystkich ponownie zaprosiła już za rok!

Galeria zdjęć


Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

Rozlicz PIT w Pyrzycach
Rozliczenie PIT online w PITax.pl jest dostępne dzięki projektowi „Wspieraj lokalnie” przygotowanemu przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych oraz PITax.pl Łatwe podatki.

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia