Podziękowania Jerzego Marka Olecha - Burmistrza Pyrzyc

dodano: 27-06-2012

27 czerwca 2012 roku, dzień po XXV sesji Rady Miejskiej w Pyrzycach, podczas której radni podjęli uchwałę w sprawie udzielenia Burmistrzowi Pyrzyc absolutorium, Jerzy Marek Olech zaprosił do sali konferencyjnej pyrzyckiego ratusza dyrektorów jednostek organizacyjnych gminy oraz pracowników Urzędu Miejskiego.

Na spotkaniu burmistrz podziękował bardzo serdecznie wszystkim za owocną współpracę w 2011 roku. Podkreślił, iż dzięki ich staraniom, zaangażowaniu i ciężkiej pracy wspólnie osiągnięto sukces, jakim jest akceptacja radnych realizacji zadań założonych w ubiegłorocznym budżecie.

MW