Wykreujmy wspólnie Pyrzycki Alfabet

dodano: 13-07-2012

Pyrzyce…., z czym kojarzy się Wam nasze miasto, nasza gmina? Pyrzyce -  to zabytki, Pyrzyce - to urodzajne czarne ziemie, folklor… itd., z pewnością do głowy przyjdą niejednemu te pierwsze skojarzenia. Jest już tak, że gdziekolwiek jesteśmy, odwiedzamy różne miejsca, miasta, to pozostają one w naszej pamięci i później kojarzą się nam z pewnymi hasłami, wydarzeniami, przedmiotami, osobami, itp.
Zapraszając Was do wspólnej wakacyjnej zabawy, chcemy stworzyć taki alfabet, który w pewnym sensie będzie kreował markę, znak rozpoznawalny naszego miasta i naszej gminy. Każdy z Was może mieć na to wpływ, gdyż z pewnością posiadacie swój osobisty alfabet, związany z miejscem zamieszkania.
Przysyłajcie, więc swoje propozycje na każdą literę alfabetu (lub wybrane) na adres e-mail: promocja@pyrzyce.um.gov.pl , a spośród najciekawszych stworzymy

Zapraszamy do zabawy!
Nasze przykładowe propozycje do Pyrzyckiego Alfabetu:
A – Andrzej Ananicz
B – Baszty