DEBATA "POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW"

dodano: 19-05-2017

W Urzędzie Miejskim w Pyrzycach w dniu 17 maja bieżącego roku odbyła się debata społeczna pn. „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW” poprowadzona przez Policję Powiatową w Pyrzycach.

W debacie uczestniczyli Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc, Michał Maduzia – przedstawiciel Straży Miejskiej, Sołtysi oraz mieszkańcy Gminy Pyrzyce. Podczas spotkania omówiono czym jest i jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, sposoby reagowania przez Policję na zagrożenia zdiagnozowane w KMZB oraz  oczekiwania społeczeństwa dotyczące najbardziej dokuczliwych dla mieszkańców zagrożeń. Zaprezentowano również aplikację „Moja Komenda”, przedstawiono dzielnicowych oraz priorytetowe działania służby dzielnicowych. Debata zakończyła się wypełnieniem ankiet przez uczestników spotkania.