Urząd Miejski w Pyrzycach

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
logo

KONSULTACJE SPOŁECZNE

dodano: 05-10-2017

KONSULTACJE SPOŁECZNE
nad opracowaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, prowadzone w ramach projektu „ Dobre konsultacje, dobry plan”

W związku z procedurą planistyczną prowadzoną zgodnie z podjętą w dniu 17 marca 2016r. przez Radę Miejską w Pyrzycach Uchwałą Nr XIX/182/1 6 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego[mpzp] dla działek położonych w Pyrzycach w rejonie ulic: 1 Maja, Jana Kilińskiego, Bankowej, Jana Henryka Dąbrowskiego, Księcia Barnima I, Krótkiej , Zabytkowej, Młyńskiej [obręb geodezyjny nr 8 m. Pyrzyce] oraz procedurą prowadzoną zgodnie z podjętą w dniu 28 stycznia 2016r. przez Radę Miejską w Pyrzycach Uchwałą Nr XVII/164/16 w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek położonych w Pyrzycach w rejonie ulicy Stargardzkie [obręb geodezyjny nr 9 m. Pyrzyce oraz mając na uwadze realizacje ww zadań w ramach projektu „ Dobre konsultacje, dobry plan” mieszkańcy Pyrzyc, organizacje pozarządowe, inwestorzy, przedstawiciele podmiotów gospodarczych działający na terenie Pyrzyc, wspólnoty mieszkaniowe,wzięli udział w spotkaniach konsultacyjnych otwartych w sprawie założeń do wymienionych miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz koncepcji zagospodarowania terenu...

<<<<<< A N K I E T A >>>>>>>

Pierwsze spotkania konsultacyjne [focusowe] odbyły się w dniach 21 i 22 czerwca 2017r. kolejne [word cafe] w dniu 24 i 25 lipca 2017r.

Spotkania odbywały się w godzinach przed południowych [ od 13.00 – do 15.00] i po południowych [ od 16.00 do 18.00].

Na spotkaniach w dniu 24 i 25 lipca 2017r. wyłonione zostały spośród uczestników spotkania 10 osobowe zespoły robocze[ w tym 7 osób stanową mieszkańcy, przedstawiciele firm i organizacji działających na terenie Gminy Pyrzyce ]do prac nad wypracowaniem koncepcji planów.

Pierwsze spotkanie zespołu roboczego do wypracowania koncepcji mpzp dla terenu położonego przy ul. Stargardzkiej odbyło się w dniu 9 sierpnia br, kolejne odbędzie się w dniu 14 września br . Prace zespołu roboczego do wypracowania koncepcji mpzp dla terenu położonego w rejonie ulic: 1 Maja, Jana Kilińskiego, Bankowej, Jana Henryka Dąbrowskiego, Księcia Barnima I, Krótkiej , Zabytkowej, Młyńskiej [obręb geodezyjny nr 8 m. Pyrzyce ]odbędzie się w dniu 15 września br.

Zapraszam mieszkańców do wzięcia udziału w dniach od 13 września 2017r. do 27 września 2017r. w badaniu ankietowym on – line i udzielenia odpowiedzi na pytania przedstawione w ankiecie, a dotyczące opracowań ww miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

                                                                                              Burmistrz Pyrzyc
                                                                                          (-) Marzena Podzińska
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY
      <<<<<< A N K I E T A >>>>>>>

 Wysoki kontrast - wersja strony dla niepełnosprawnych

szukaj Szukaj na stronie
e-Urząd

foto co? gdzie? kiedy?

Pytanie do Burmistrza

tv Nasz kanał TV

foto W obiektywie...

Unijne i krajowe fundusze pomocowe

Instytucje

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia