PEŁNA MISKA DLA ZWIERZAKA

dodano: 21-09-2017

Na terenie Gminy Pyrzyce pojawia się coraz więcej zwierząt bezdomnych, zagubionych lub porzuconych przez właścicieli, które wymagają pomocy. Odłowione zwierzęta przekazywane są do schroniska w Choszcznie, z którym Gmina Pyrzyce ma zawartą umowę.

Pani Anna Kozdroń właścicielka Zakładu Fryzjerskiego w Pyrzycach wyszła z inicjatywą i zorganizowała u siebie w salonie zbiórkę żywności dla zwierząt. Również sieć handlowa ”Netto” w swoich sklepach przeprowadziła akcje mające na celu pomoc zwierzętom. Zebrany pokarm przekazywany został do siedziby Straży Miejskiej, która następnie dostarcza żywność osobom zajmującym się bezpańskimi zwierzętami na terenie Gminy Pyrzyce.

Dziękujemy serdecznie organizatorom akcji oraz wszystkim osobom biorącym udział w w/w akcjach, które nie pozostały obojętne na los zwierząt. Mamy nadzieję, że zachęci to inne osoby do zorganizowania podobnych zbiórek żywności dla zwierząt.

Komendant Straży Miejskiej w Pyrzycach

Michał Maduzia