dodano: 15-03-2012

ZAPROSZENIE do składania ofert na dzierżawę gruntu pod "Strefę kibica".

Gmina Pyrzyce zaprasza do składania ofert na dzierżawę gruntu pod "Strefę kibica" w związku z finałami piłkarskich mistrzostw Europy w dniach 8 czerwca – 1 lipca 2012 r.

I. Opis przedmiotu zamówienia:

Przewidziane są trzy lokalizacje:

1. Teren przy "Fontannie", ul. Plac Wolności, obręb miasta 8, działka nr 148/2 o powierzchni: 0,3758 ha.
  2. Park przy Pyrzyckim Domu Kultury, ul. Plac Wolności, obręb miasta 9, działka nr 256/1 o powierzchni 0,4774 ha.
  3. Parking przy ul. Poznańskiej, obręb miasta 9, działka nr 320 o powierzchni 0,3069 ha.

Główne warunki udziału w zapytaniu ofertowym:

1. Najwyższa cena za dzierżawę gruntu.

Po stronie przyjmującego ofertę są wszelkie działania prawne i organizacyjne związane z prowadzoną działalnością.

Termin składania ofert - 30 marca 2012 roku.

Zapytania należy kierować do: Agaty Drabik ? Wydział Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Pyrzycach, pokój nr 139, tel. 91 39 70 358, faks: 91 39 70 314.

Burmistrz Pyrzyc
Jerzy Marek Olech