JUBILEUSZ 50, 60 i 65-LECIA POŻYCIA MAŁŻEŃSKIEGO MIESZKAŃCÓW GMINY PYRZYCE

dodano: 06-12-2017

1 grudnia 2017 roku, o godzinie 16.00 w sali kinowej Pyrzyckiego Domu Kultury odbyły się obchody 50-lecia pożycia małżeńskiego mieszkańców Gminy Pyrzyce. W uroczystości wzięły udział 32 pary obchodzące Złote Gody, a także małżeństwa obchodzące 60 i 65 rocznicę ślubu. W dowód uznania za wieloletnie pożycie małżeńskie Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc odznaczyła Jubilatów medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Małżonkowie otrzymali również gratulacje oraz upominki ufundowane przez Panią Alicję Boba oraz Panią Krystynę Gunerkę. Dla małżeństw świętujących jubileusz, przygotowane zostały występy dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 oraz Zespołu Pyrzyczanie, a także jubileuszowy tort.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVK Aura.