PUCHARY DLA GMINY PYRZYCE ZA ZAJĘCIE I MIEJSCA W GRUPIE IV PODCZAS XXIII SPORTOWEGO TURNIEJU MIAST I GMIN

dodano: 14-12-2017

Gmina Pyrzyce otrzymała wyróżnienia od Makroregionalnego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej oraz Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza i Prezesa ZZTKKF Krzysztofa Szyszlaka w postaci pucharów za zajęcie I miejsca podczas XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin w grupie IV tj. od 15.000 do 40.000 mieszkańców.

Turniej rozegrany został w dniach od 26 maja do 1 czerwca br., w ramach Tygodnia Sportu dla Wszystkich, a jego nadrzędnym celem była aktywizacja ruchowa jak największej liczby mieszkańców, szczególnie tych, którzy nie prowadzą aktywnego fizycznie trybu życia. Hasło przewodnie tegorocznej edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin „Pamiętajmy o seniorach”, miało na celu motywację do integracji wokół wydarzeń sportowo – rekreacyjnych osób należących do grupy wiekowej 50+.

Za zaangażowanie w XXIII Turniej Miast i Gmin dziękujemy Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, szkołom, przedszkolom, klubom sportowym, stowarzyszeniom, sołectwom oraz jednostkom organizacyjnym Gminy Pyrzyce.