dodano: 15-03-2012

Masz pomysł na siebie? Na własną przyszłość? Chcesz założyć firmę i potrzebujesz na to funduszy? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś "tak" – przyjdź na spotkanie informacyjne dotyczące projektu PO KL 6.2. "Postaw na siebie – załóż własną firmę", organizowane przez Fundację Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości  oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich:

• Starostwo Powiatowe w Pyrzycach - 14 marca 2012r. o godzinie: 10.00 ul. Lipiańska 4, sala konferencyjna nr 12 (parter);
  • Starostwo Powiatowe w Choszcznie - 15 marca 2012r. o godzinie: 10.00 Zespół Szkół nr 1, ul. Bolesława Chrobrego 31 A (wejście od strony basenu);

Możesz uzyskać dotację do 40.000 zł wraz z wsparciem pomostowym w wysokości 1.200 zł przez 6 miesięcy.

Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatów:

• choszczeńskiego,
  • łobeskiego,
  • pyrzyckiego w wieku 50 – 64 lata oraz osób niepełnosprawnych.

Osoby zainteresowane, proszone są o zgłaszanie uczestnictwa w spotkaniu: tel. 91 88 11 350 lub 91 88 11 351, e-mail lpi@pyrzyce.pl bądź bezpośrednio w biurze Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich przy Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, pok. 219 (II piętro).