28 LIPCA XIII MARATON MTB - MOŻLIWE UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM

dodano: 30-07-2018

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w sobotę 28.07. na terenie powiatu pyrzyckiego w zawiązku z imprezą sportową „XIII Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie” mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym na drodze W 106.

W tym dniu w godz. 10:00 – 15:00 na terenie m.in. naszego powiatu odbędzie się impreza sportowa pn. „XIII Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie”. Trasa maratonu częściowo przebiegać będzie na obszarze naszego powiatu tj. drogami od Wierzbna przez Grędziec, następnie wyjazd na drogę W-106 Stargard – Pyrzyce i Okunicę. Następnie skrzyżowanie miejscowości Stróżewo - Żabów dalej na Ryszewo, Młyny do Giżyna.

Mieszkańcy naszego powiatu w szczególności miejscowości Wierzbno, Okunica, Turze, Młyny ale również przyległych mogą spotkać się z utrudnieniami w ruchu drogowym.

W dniu maratonu newralgiczne miejsca będą zabezpieczane przez Policję i Staż Pożarną. Prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

mł. asp. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach