BURMISTRZ PYRZYC INFORMUJE O ZWROCIE PODATKU AKCYZOWEGO ZAWARTEGO W CENIE OLEJU NAPĘDOWEGO WYKORZYSTYWANEGO DO PRODUKCJI ROLNEJ

dodano: 28-08-2018

Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT

• w terminie od 1 sierpnia 2018 r. do 31 sierpnia 2018 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do Burmistrza Pyrzyc wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2018 r. do 31 lipca 2018 r.

Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2018 r. wynosić będzie:

86,00 zł * ilość ha użytków rolnych

Pieniądze wypłacone będą w terminie:

od 1 do 31 października 2018 r.

gotówką w kasie urzędu miasta lub przelewem na rachunek bankowy wskazany we wniosku.

Załączniki do pobrania:

Wnioski wraz z załącznikami znajdują się :

w punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego w Pyrzycach,

na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Pyrzycach,

w pokoju 255 - II piętro Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

Szczegółowe informacje dostępne są pod nr telefonu 91 39 70 353.

Sprawę prowadzi Aleksandra Osińska.