Pyrzyce Tańcem Malowane

dodano: 23-11-2018

Pierwszy grudniowy weekend (01.12.2018 r.) w Pyrzycach upłynie tanecznym krokiem. W hali widowiskowo - sportowej przy ul. Rolnej 5 wystąpi ponad 200 uczestników w III Jesiennym Turnieju Tańca Towarzyskiego z Cyklu Grand Prix Astra o Puchar Burmistrz Pyrzyc.

Turniej podzielony będzie na dwa bloki sportowe – pary + solo. Przebiegał będzie od godziny 12.00 – 20.00. Uczestnicy w swojej klasie tanecznej i kategorii wiekowej 8 – 14 lat oraz osoby dorosłe będą walczyć o najwyższe miejsce na podium.

Pomiędzy blokami odbędą się pokazy grupowe i indywidualne. Natomiast o godz. 16.00 odbędzie się uroczysta Gala. W wielkim finale w specjalnie przygotowanej choreografii wystąpią mistrzowskie pary taneczne reprezentujące nasze województwo na prestiżowych turniejach tanecznych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wielkie emocje, niezwykłe piękno ruchów, wdzięk, elegancja i profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Tego wszystkiego będzie mogła doświadczyć publiczność trzeciej edycji Gali - Pyrzyce Tańcem Malowane.

Organizatorami Gali są: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach, Stowarzyszenia Tańca Sportowego Pyrzyce, Szkoła Tańca Astra w Szczecinie.

Partnerzy Gali: Gmina Pyrzyce, Pomorze Zachodnie.

Wstęp 15 zł/ osoba (dzieci do 6 lat bezpłatnie).

Wstęp + miejsce przy stoliku VIP (do godz. 15.00) – 20 zł/ osoba