dodano: 19-12-2018

W przeciągu ostatniego tygodnia pyrzycki Stadion systematycznie ktoś dewastuje . Wyrwane zostały przęsła z ogrodzenia płyty głównej oraz betonowe elementy z ogrodzenia okalającego stadion. Chuliganie nie oszczędzili również wiat odrywając drewniane panele osłonowe,

jak również rozpalając ognisko.
O zaistniałych zdarzeniach została poinformowana Policja.

Jeśli ktokolwiek widział lub posiada informacje na temat tak nieludzkiego zachowania bardzo prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach lub Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pyrzycach.

Pyrzyczanie domagają się znacznej poprawy infrastruktury sportowej, a co nie którzy nie umieją uszanować tego co jest.

Szanowny Wandalu!
Jeśli masz kłopot ze zrozumieniem zasad korzystania z gminnego mienia zgłoś się do administratora obiektu, który chętnie wytłumaczy Tobie do czego służy kompleks sportowy i jak powinno się z niego należycie korzystać.
Tego typu wydatki finansowe są dużym i całkowicie niepotrzebnym obciążeniem dla budżetu OSiR.
Zastanów się nad swoim zachowaniem i nie niszcz tego, co służy innym mieszkańcom!!!

Dyrektor OSiR w Pyrzycach- Joanna Woźniak
wraz z pracownikami