Wizyta przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr4 w Goleniowie w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach

dodano: 26-10-2012

Przedszkole Publiczne Nr4 w Goleniowie to od wielu lat zaprzyjaźniona placówka z Przedszkolem Publicznym Nr3 w Pyrzycach.

Stało się już tradycją, że co roku sześciolatki z Goleniowa odwiedzają swoich rówieśników z naszego miasta. 23 października wraz z gośćmi zwiedzaliśmy pyrzycką geotermię, w której dzieci poznały sposoby wykorzystywania ciepła termalnego. Po powrocie do przedszkola czekała na nas i naszych przyjaciół świetna, wspólna zabawa oraz pyszny obiadek. Miłym zakończeniem tej sympatycznej wizyty były upominki od naszych gości. Wszystkim dzieciom dziękujemy za aktywny udział we wspólnej zabawie. Było nam bardzo przyjemnie z Wami się spotkać.
     W maju 2013 roku nasze sześciolatki wybiorą się z wizytą do Goleniowa, gdzie zwiedzą lotnisko oraz przedszkole swoich kolegów.
Do zobaczenia wkrótce!!!