dodano: 11-04-2019

Ogólnopolski Turniej Karate SHOTOKAN za nami, dziś po raz kolejny pokazaliśmy się z dobrej strony nasze ANTAI-ki zdobyły łącznie 15 medali.

5 🥇zlotych

3 🥈srebrne

7 🥉brązowych

🥇Medale złote zdobyli :

Michał, Filip, Mateusz - KATA DRUŻYNOWE

Mateusz - KATA INDYWIDUALNE

Michał- KUMITE INDYWIDUALNE

🥈Medale srebrne :

Mateusz- KUMITE INDYWIDUALNE

Franek- ippon KUMITE

Franek- KATA INDYWIDUALNE

🥉 medale brązowe:

Alicja- KATA INDYWIDUALNE

Michał-KATA INDYWIDUALNE

Adam- KATA INDYWIDUALNE

Mateusz z Bielic - KATA INDYWIDUALNE

Mateusz z Przelewic - KATA INDYWIDUALNE

Bartosz - ippon KUMITE

Nikodem- ippon KUMITE

Niestety Maciej , Martyna, Julia, Paweł, Jakub tym razem nie zdobyli medalu ale za to pokazali dobry poziom sportowy i sama odwaga wzięcia udziału w Turnieju jest już wygraną .

Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

Dziękujemy też rodzicom Za to że kolejny raz byli z nami i mocno dopingowali swoim pociechom.

Cieszymy się że godnie mogli reprezentować Gminę Pyrzyce , Powiat Pyrzyce oraz KLUB KARATE ANTAI.

Wszyscy nasi medaliści zakwalifikowali się do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Karate Shotokan które odbędą się w październiku 2019 roku .