Stypendia Sportowe przyznane

dodano: 19-04-2019

16 kwietnia br. w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach odbyło się wręczenie stypendiów sportowych, przyznanych przez Burmistrz Pyrzyc Panią Marzenę Podzińską. W uroczystości oprócz nagrodzonych udział wzięli ich rodzice, trenerzy sportowi oraz pracownicy Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego.

Na podstawie opinii Gminnej Komisji Stypendialnej, Pani Burmistrz przyznała Stypendium Sportowe dla 17 zawodniczek i zawodników z następujących dziedzin:
Piłka nożna:
Weronika Masłowska, Karol Tomaszewski
Piłka siatkowa:
Szymon Pawicki, Marcel Pszczoła
Karate:
Jakub Borecki, Jan Figiel
Sumo:
Jakub Boczula, Klaudia Dyszkiewicz, Patrycja Dyszkiewicz, Aleksander Gorący, Wojciech Kuźnicki, Rafał Kowalczyk, Natalia Rozel, Weronika Modrzejewska, Adrian Orlikowski, Wiktoria Staszak, Jakub Żółtański.
 Otrzymane stypendia są wyróżnieniem, ale przede wszystkim motywacją do dalszego działania. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.