Wspaniałe rozpoczęcie siatkarskich wakacji w Pyrzycach

dodano: 10-07-2019

W dniu 21 czerwca 2019 roku w Sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pyrzycach odbył się Kontrolny Międzynarodowy mecz piłki siatkowej chłopców pomiędzy zespołem LMKS Żak Espadon Pyrzyce a zespołem Młodzieżowym z Pekinu. Głównym inicjatorem tego meczu był Zastępca Burmistrza Pyrzyc Pan Robert Betyna.

Mecz rozegrano do 2 wygranych setów. W pierwszym lepsi okazali się chłopcy z Pyrzyc trenujący i uczący się w Szkole Podstawowej przy ulicy Rejtana Siatkarskich Ośrodków Szkolnych    25- 21 . W drugim secie przegraliśmy 18-25 natomiast w trzecim secie przegraliśmy z przewagą 27-29. Pyrzyce reprezentowali: Marcel Pszczoła, Michał Borecki, Szymon Pawicki, Wiktor Korkuś, Kacper Kacprzak, Wiktor Makowski, Michał Wójciak, Kacper Dzięgielewski, Wiktor Majda, Grzegorz Kaźmierczak, trenerem był Kępka Andrzej.  Sędzią Spotkania był Pan Józef Czaboćko, pomocnikami zaś Jakub Szlaski i Aron Senderek.
  Gratulacje dla wygranych reprezentacji Pekinu którzy zostali zaproszeni przez AZS AWF Gdańsk i odbywali tournee rozgrywając mecze w Polsce.

Zespół LMKS Żak Espadon